Jump to content

Bmw 320i e36, upgradat la 328i


roco123

Recommended Posts

A mai trecut ceva timp de cand nu am mai pus poze cu masina, nu am mai discutat de ce s-a mai facut pe la masina, fiindca topicul asta s-a transformat in unul de liniute..

:)

Printre altele, am luat un alt plafon pe care l-am dus la un tapiter sa-l imbrace in alcantara ''terra''. Vroiam negru, insa sunt super multumit de cum arata cu alcantara asta pe el...

Mai vreau sa spun ca a iesit ca de fabrica, 0 cute, 0 probleme, exact ca cum trebuie, si asta pe 200 ron, ca un fapt divers, mai sunt si tapiteri de calitate, care nu-ti cer 300-400 de euro sa imbrace un rahat de plafon de masina.

Ca urmare, daca vrea cineva din imprejurimi un tapiter adevarat, la niste preturi... mai de Romania sa zicem, sa-mi dea un PM.

 

Nu pun poze cu plafonul ca nu am unele facute fara blitz, si cu blitz se cam vede un fel de mov ca si culoare, ceea ce nu e adevarat.

O sa revin cu poze la plafon daca e..

 

Mai pun cateva poze cu masina, in starea de acum:

 

http://img249.imageshack.us/img249/3996/masinaplafonetc015.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/1283/masinaplafonetc014.jpg

http://img697.imageshack.us/img697/5274/012yh.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/5323/010kx.jpg

http://img688.imageshack.us/img688/667/009bd.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

Foarte tare frate :(

WoW :D

 

 

 

 

Sustin ceea ce am mai spus, cel mai tare e36 de pe forum si una dintre cele mai frumoase masini de pe forum. :) Interiorul e demential! :twoup:

Eh, nici chiar asa :)

E o masina stock, stock stock.

In ochii celor ce vor tuning, jante cu 10j minim, e nasoala a mea :D Ca atare sunt e36 mult mai frumoase ca a mea, depinde de ochiul privitorului... vrei totul original, sau full tuning? :D

Masina mea e practica, aia e bine B)

Link to comment
Share on other sites

Detectorul e in plus, zic eu. Insa eu am tras alimentarea pentru el, prin spatele bordului, ca e foarte nasol sa-mi stea cablul ala ca de telefon vechi pe bord, pana la priza de bricheta...de aia nu il dau jos, mai canta el cand si cand, insa nu am avut inca probleme cu radarele noi... ma rog, cu radarele de niciun fel..

:)

Link to comment
Share on other sites

cred ca ai inteles gresit.. bine, nici exprimarea mea nu a fost din cele mai bune :twoup:

 

ma refeream ca in ochii celor care vor tuning a ta e nasoala, lor le place sa fie frumoasa pe unde se vede, sa aibe jante 10J tot felul de praguri/lipuri/spoilere/eleroane insa acolo unde nu se vede nu au nimic... sau mai nimic :)

...adica sub capota

 

 

acum ai inteles? :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Foarte tare frate :(

WoW :D

 

 

 

 

Sustin ceea ce am mai spus, cel mai tare e36 de pe forum si una dintre cele mai frumoase masini de pe forum. :) Interiorul e demential! :twoup:

Eh, nici chiar asa :)

E o masina stock, stock stock.

In ochii celor ce vor tuning, jante cu 10j minim, e nasoala a mea :D Ca atare sunt e36 mult mai frumoase ca a mea, depinde de ochiul privitorului... vrei totul original, sau full tuning? :D

Masina mea e practica, aia e bine B)

Nu sunt adeptul tuningului. Tocmai ca e stock, de aia imi place asa mult, si mai ales ca e si practica. Ce spuneam mai sus, e parerea mea si din punctul meu de vedere, e cel mai frumos e36. De performante nu mai zic nimic, ca nu mai are rost. As vrea si eu sa pot sa o fac pe a mea la fel, dar din pacate momentan nu se poate. B) .

Sa o stapanesti sanatos si sa fii mandru de ceea ce ai facut din masina asta!

Felicitari!!

Link to comment
Share on other sites

cred ca ai inteles gresit.. bine, nici exprimarea mea nu a fost din cele mai bune :twoup:

 

ma refeream ca in ochii celor care vor tuning a ta e nasoala, lor le place sa fie frumoasa pe unde se vede, sa aibe jante 10J tot felul de praguri/lipuri/spoilere/eleroane insa acolo unde nu se vede nu au nimic... sau mai nimic :)

...adica sub capota

 

 

acum ai inteles? :)

Da, pai chiar asa e... Cei ce vor look extrem, n-au sub capota mare lucru. Nici nu cauta sa aibe.

 

 

@iulisv

Si eu o vad ca de la mama ei, mai frumoasa decat plina de chestii care nu au fost de fabrica puse.

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

Cand am fost la Mihaitza sa-mi puna motorul, m-a intrebat daca nu vreau asa ceva, am zis, ok, baga-l, e bun :))

Nu stiu daca e short shift sau ce e, dar e ok, e o idee mai scurta cursa.

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru masina, arata super !! E printre putinele E36 intretinute ca la carte.

 

P.S. cand vin in tara poti sa imi faci si mie legatura cu tapitierul?

 

Felicitari pentru masina, arata super !! E printre putinele E36 intretinute ca la carte.

 

P.S. cand vin in tara poti sa imi faci si mie legatura cu tapitierul?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.