Jump to content

Bmw 525i 24 valve din 91...


cristianiorga22

Recommended Posts

S-o stãpâneºti sãnãtos!

 

O Înmatriculezi pânã la urmã?

 

P.S: BMW ĂŽncĂŁ face maÂşini adevĂŁrate.

Da o inmatriculez....platesc taxa si apoi daca imi iau bani inapoi bine daca nu...nu........

Parerea mea este parerea mea....masinile actuale nu mai au aceeasi personalitate...sunt prea "japonizate" mult plastic si multa electronica....repet este doar parerea mea....sa nu crede-ti ca sunt pe ideea "struguri sunt acri"...

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, alte detalii mai poti da ?

Pai ...are interior de M, scaune incalzite, computer bord,...trapa, geamuri electrice, volan si schimbator de M, spalator faruri si proiectoare,xenon pe faza scurta, bara stabilizatoare de M5, amortizoare scurte Bilstein,evacuare cap coada inox wankel anglia, roti pe 17 momo racing, cauciucuri pe 17 ..255 pe spate si 225 pe fata....este tot ce mi-am dorit...si in curand discuri frana spate si fata zimerman...perforate si ventilate :)

Edited by cristianiorga22
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

:)

Frumos E34. Rosu nu prea imi place mie, parca ii ia din seriozitate, si 525 il vad ca o masina sobra. Dar ce conteaza culoarea de fapt ? E un detaliu. Conteaza sa mearga cum trebuie mult timp de acum inainte. Pare foarte intretinut.

 

Cam cat a costat cu totul?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.