Jump to content

Cum arata un mp3 player normal pe consola centrala


deathrow

Recommended Posts

ai vazut ca topicul e de acum 2 ani, nu?

da :blink:

 

dar poate mai intereseaza pe cineva :)

 

pe mine. ma gandesc si eu sa schimb porcaria aia de cd busines. sa vad daca se poate varianta cu conectarea ipodului la headunit da au zis astia ca numa la modelele peste 2004. ce procarie. nu stiti cvoi astia sub 2001 nuj au loc pentru cutie de cduri??

 

Si tu crezi ca se va auzi mai bine cu ipod? eu din cate am citit prin forumuri cu CD-ul original se aude destul de prost orice ai face...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai vazut ca topicul e de acum 2 ani, nu?

da :blink:

 

dar poate mai intereseaza pe cineva :)

 

pe mine. ma gandesc si eu sa schimb porcaria aia de cd busines. sa vad daca se poate varianta cu conectarea ipodului la headunit da au zis astia ca numa la modelele peste 2004. ce procarie. nu stiti cvoi astia sub 2001 nuj au loc pentru cutie de cduri??

 

Si tu crezi ca se va auzi mai bine cu ipod? eu din cate am citit prin forumuri cu CD-ul original se aude destul de prost orice ai face...

 

 

la mine se aude ok. am cd si ma seaca ca tre s umblu cu tonele c=de cduri. de auzit se aude bine. orcum daca ii pui boxe bune si o amplificare pe ele nui stres. la mine chiar suna bine dat la maxim. conteaza si boxele dar vreau ipod pentru cantitate si am inteles ca un cd polayer bmw original cu mp3 e 350 euro. cu atata imi iau dvd polayer nu rahat de ala. numa ca nu pre avreau sa stric linia bordului ca imi place cum se potrivesc elementele pe bord. de aia as lua cu ipood ca bani de mpr bmw nu am. tu sti ceva despre astea??

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Nu am gasit un topic, sau poate nu am cautat destul de bine, pe aceasta tema...

 

Tocmai mi-am cumparat un adaptor (trim) de ala care se pune in locul cass de pe consola centrala, pentru un mp3 player fomat normal, si mufa adaptoare aferenta... (mai ramane sa-mi iau mp3 playerul, amplificatorul shi boxele :) :) :blink: )

 

Am insa indoieli in ceea ce priveste incadrarea unui mp3 player format normal, in designul consolei centrale a masinii... Are cineva poze cu asa ceva montat?

 

De asemeni? recomandati vre-un anume model de mp3 player? ma gandesc aici la faptul ca luminile d ela bordul BMW sunt toate portocalii si nu prea pot sa pun ceva cu beculete mov si roz...

 

Multumesc.

 

La mine arata asa:

 

 

nu prea am vazut rama adaptoare ca a ta ...arata mai bine cu headunit'ul pe centru :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.