Jump to content

Tziganu' meu....


dereglatu

Recommended Posts

Masina este de un prost gust rar intanlit.

...noroc cu tine ca esti un estet....dar cum trebuia sa o fac? cu Ronald McDonald??

Asa mi-a placut la momentul ala, asa am facut-o...ai vreo problema?

... sa te angajezi la BMW pe post de designer...

daca nu ai fi avut atata rautate in tine (abia ai asteptat sa scrii de rau, ca te-ai grabit si ai scris "intanlit" )ai fi observat din ultimele poze ca am scos si dungile si antenele si taurul (asta cu taurul o stiu eu ca nu se vede...inca) promit niste poze mai ok........

 

....stiu ca cer putin, dar ma mut definitiv din Romania si , desi nu imi vine sa ma despart de ea, trebuie.....

Ronald Mc Donald? :twoup:

Stiu ca ai lucrat 6 ani la BMW si asta inseamna ceva pentru tine, insa faptul ca eu lucrez la Mc nu cred cred ca este motiv de discutie pentru tine.Nu m-am grabit sa scriu, doar am scris gresit.

Te superi aiurea.Ai pus pozele si ai asteptat comentarii.Daca iti plag dungile, antenele, pisicutele si taurasii, nu am nici o problema(nu imi place sa scriu nicio), insa masina mi se pare de prost gust.Asta am vrut sa spun.Era si culmea sa ne potrivim la gusturi.

Nu ma angajez la nici un BMW, nici ca designer si nici ca altceva, insa Slava Domnului ca tu nu ai fost angajat pe un post de genul asta. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.