Jump to content

B-14-BYE Fostul NIZ SUpercar COncept


B-14-BYE

Recommended Posts

vad ca ai un 3.0 diesel sigur nu face showul de care am eu parte cu a mea la 100 cand dai a 3-a sa plece de fund grav..:)

 

Cam periculos să fugă spatele la 100 la oră. :)

 

@gabyprodan: Sunt mişto maşinile vopsite perlat ĂŽnsă nu m-aş băga la aşa ceva la o maşină de zi cu zi.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce va pot zice.. dupa ce a fost la alex.. fostu NIZ.. au cam rupt-o vreo 2 arabi.. si angajatii lor.. eu am readus-o din nou la linia d plutire...o culoare perlata.. niste jante pe 18.. un body kit unic.. la aripi si kitul de m e46 sper sa va placa.. inca nu e gata.. mai am d lucru la interior si sa montez muzika.. AUdison si hertz

Cat te-a costat sa vopsesti masina?Arata foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Bara e urâtã, nu se potriveºte cu linia maºinii.

 

Zici ca-i desenata cu stanga bara aia... Sorry dar asta este parerea mea.

 

Bara ca bara, dar luft-urile alea vazute astazi la faruri lasa de dorit, deci pune far separat, semnal separat.

Link to comment
Share on other sites

cu timpu o sa pun.. momentan nu alea sunt prioritate.. arata destul d bine si cu ele.. nu aveau cum sa cada perfect au un luft dar micutz.. cum ai si tu cu carbonu dupa oglinzi si multe piese care stau aiurea .

oricum fara suparare in afara de a ta am vazut numai masini stock pe acolo.. si daka un autocolant pus pe undeva inseamna tuning inseamna ca o luam in directii gresite fara suparare.. cum o ziceti voi pe fatza asa sa v-o zic si eu.. voua nu va plac masinile modificate.. si poate cateodata pe o masina stock nu cad asa d bine barile cum cad pe a mea.. dar na.. daca nu e bar aoriginala nu e buna :Dsi nu are linie .. cum nu au si aripile umflate.. cum nu are nimik .. dar culmea 90% dintre oameni spune d masina ca e f misto..

si acum inteleg faza cum apare o masina mai frumusika toti sar cu gura ca e rasturnata sau ca vazut-o prin dubai furata oricum masina nu este gata.. gata va fi in vara.. cu noul interior facut custom.. muzika de competitie. si jantele 19 evo m3 + mici retusuri pe ici colo. sa vedem ce o mai fi de schimbat.. probabil voi opta pt niste faruri hella alea de m3.. ca stock nu le vreau nici mort

Link to comment
Share on other sites

ii frumoasa culoarea la masina da body kitu nu imi place da spre masina japoneza din fata zici ca ii Mitsubishi si spatele seamana cu cel de Cielo de la spoileru ala asa alungit in jos ..parerea mea.. dar oricum la pus bine cine la pus si ce nu mai imi place is farurule alea deja nu mai exista E36 care sa nu aibe faruri dealea :) imi aminteste de daciile cu oglinzile alea retrovizoare nichelate cu semnalizarea pe ele k cele de M3 :) cand au aparut aveau toti.

Bafta in continuare cu proiectul !!

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate, in general lumea e reticenta cand faci o schimbare la masina, unii sunt invidiosi poate, iar pentru altii chiar nu se potriveste gusturilor lor.

Stiu ce inseamna sa faci un tuning adevarat, ce costuri implica si cat timp. Eu am vazut masina pe viu la expozitii, pe vremea cand era "Niz" , pe atunci mi s-a parut interesanta, unica, si acum este unica, asta in mod sigur, dar poate ca noi suntem prea maturi pt tuning, si d-asta suntem si asa reticenti .

Bafta cu proiectul, chiar sunt curios sa vad cum o sa iasa.

Nu te lasa influentat de parerile altora, daca tie iti place, go for it. Gusturile nu se discuta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
fratioare B-14-BYE, esti nebuuuun!!!!!!:))) Chiar astazi te-am vazut cand ieseai de pe o stradutza de pe langa Gura Diham si m-am speriat. In primul rand, ca masina arata super misto si in al 2lea rand ca i-ai bagat un drift-an de s-au speriat toti soferii :)). Felicitari pentru masina si bafta in continuare!
Link to comment
Share on other sites

fratioare B-14-BYE, esti nebuuuun!!!!!!:))) Chiar astazi te-am vazut cand ieseai de pe o stradutza de pe langa Gura Diham si m-am speriat. In primul rand, ca masina arata super misto si in al 2lea rand ca i-ai bagat un drift-an de s-au speriat toti soferii :)). Felicitari pentru masina si bafta in continuare!

 

@B-14-BYE: ĂĂži faci clone? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.