Jump to content

B-14-BYE Fostul NIZ SUpercar COncept


B-14-BYE

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O fi sau nu o fi frumoasa .. important e ca iti place tie.

 

 

cine a zis ca nu e frumoasa?! <_<

pai .. multi .. ca spoilerul e naspa .. farurile .. rotile ... etc ...

Acum hai sa nu ne jucam aiurea cu vorbele ... cati dintre voi au bagat macar 10% din cat a bagat baiatul asta in tuning?

 

Wrong, nu a bagat el, a bagat fostul proprietar.

Link to comment
Share on other sites

O fi sau nu o fi frumoasa .. important e ca iti place tie.

 

 

cine a zis ca nu e frumoasa?! <_<

pai .. multi .. ca spoilerul e naspa .. farurile .. rotile ... etc ...

Acum hai sa nu ne jucam aiurea cu vorbele ... cati dintre voi au bagat macar 10% din cat a bagat baiatul asta in tuning?

 

Wrong, nu a bagat el, a bagat fostul proprietar.

pai acum baga si el .. nu?

Link to comment
Share on other sites

globu ala e tare rau

 

 

am vazut in multe masini smechere unu(ultima oara intr-un cls)...apropo ,unde gasesc si eu unul <_<

 

in plus se si portriveste masini, care va deveni o masina de show...asta cred ca se si vrea sa fie

 

 

gasesti in carrefour sau cora. am avut si eu acum vreo 3 ani, dupa vreo saptamana l-am aruncat, dandu-mi seama ce tiganie jegoasa e.

Link to comment
Share on other sites

deci va rog frumos.. eu am aratat niste poze cu masina si un filmuletz sau 2.. nu cu globuletzu ala.. e un amarat d glob care mi sa parut frumusel. nu m-am luat dupa moda.. asta era marea problema ? globuletzu ala ? chiar asa nu aveti ce vorbi ? pe urma sariti de fund in sus cand vine unu mai tupeist si va zice totul in fatza.. la toti astia care se baga aiurea.. deci va rog frumos fara of topic.. oricum moderatorii stau la seminte si se amuza .. si ii ard doar pe altii..
Link to comment
Share on other sites

pei ai si de ce sa fi invidios...omu e in pas cu moda...a vazut ca se poarta si si-a pus si el unu...probabil el isi considera masina smechera...ar fi cazul sa iti faci si tu rost de unul ,ramai in urma ,ti-ai pus repede chinezisme de oglinzi ,imitatie M...de au toate daciile :bashwall:

 

Deci dacă nu ai discobol ĂŽn maşină ĂŽnseamnă că nu eşti ĂŽn pas cu moda? <_<

 

Păi atunci o să-mi pun ĂŽn parbriz o plăcuţă de ĂŽnmatriculare inscripţionată PATRONU' FĂNEL, probabil că devin trendsetter. :)

 

Ăn China se produce cam orice.

 

Ontopic: Ce boxe o să montezi? Am văzut că ţi-ai modificat feţele de uşi.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

O fi sau nu o fi frumoasa .. important e ca iti place tie.

 

 

cine a zis ca nu e frumoasa?! <_<

pai .. multi .. ca spoilerul e naspa .. farurile .. rotile ... etc ...

Acum hai sa nu ne jucam aiurea cu vorbele ... cati dintre voi au bagat macar 10% din cat a bagat baiatul asta in tuning?

 

 

pai tocmai gusturile nu se discuta.. da voie la fiecare sa zica ca e naspa sau fain.... altii au bagat in mecanica masinii poate cat a bagat el in tuning, fiecare cu pasiunea lui...

 

E absurd sa zici "uitati bai la masina mea"... si sa nu te astepti la ceva replici...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pai poate incercam ceva.. cand o fi mai uscat pe jos.. ca sa am si eu aderenta:) sa vad si eu cum stau cu un 3.0 d

 

 

 

As incerca eu cu tine, este manuala si are adn-ul un pic modificat <_<

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Super faina masina,se vede ca ai bagat o groaza de bani in ea ,decat un E46 comun si banal mai bine a ta. Am vazut o gramada de pisici tiganite si in germania si la noi dar a ta arata foarte bine fata de alea. PS. -sa nu te apuci sa spui ce boxe vrei sa montezi ca iar sar aia pe tine ,ca de ce pui de-alea si nu pui dealalalte. <_< Edited by nel
Link to comment
Share on other sites

cu manevra asta...cred ca ai luat mult din structura de rezistenta a masinii.. <_<

am vrut sa fac si io asa ,ca sa se auda mai bine...si mi s-a spus ca ei nu distrug masini.... :)

 

p.s. acum nu stiu daca am fost pacalit sau nu...

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

la ce te referi? ca a taiat tabla din spatele banchetei?

 

sunt modele de e36 (si e46) la care se rabateaza banchetele si nu au tabla aia acolo

 

pei daca e conceputsa aibe tabla cum am io ..cica nu e bine sa o tai...daca e conceput cu bancheta rabatabila are rezistenta in rotundu ala nu stiu cum...in fine...poate e vrajeala si eu am pus botu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.