Jump to content

Totusi de unde e cel mai ok sa cumperi pisese?


bank_x

Recommended Posts

am intampinat aceasta problema zilele astea pentru ca urmeaza sa pun pe masina un m-packet II si mai aveam nevoie de ceva piese pentru el...am postat un anunt iar toate ofertele pe care le-am primit sunt mult mai mari ca si pret decat oferta de la Autotransilvania Cluj Napoca (deci o reprezentanta BMW)

hai sa dau niste exemple:

 

fusta spate- 550 lei la BMW- fusta spate 429 lei

proiector clar - 447 lei/buc la BMW- proiector plus rama 430 lei

grila dintre proiectoare - 161 lei la BMW- grila fata 120 lei

rama proiector - 25 lei/buc

 

deci rostul acestui forum este acela de a ajuta sau acela de a jecmanii? :)

sincer nu ma prea intereseaza ca nu are rost sa nu cumperi de la BMW la preturile astea,dar vreau sa stiu daca mai putem afla si de la altii ceva preturi care intradevar sa ne ajute!

mersi

Link to comment
Share on other sites

Rostul acestui forum nu are nici o legatura cu vanzarea/cumpararea de piese sau masini!

 

Zona de Mica Publicitate este o mica facilitate acordata userilor, dar care nu are nici o legatura cu conducerea acestui forum.

 

Daca tu ai inteles altceva, si crezi ca acest forum are la baza ratiuni comerciale, te inseli amarnic. Este un forum de discutii pentru cei care impartasesc o pasiune comuna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.