Jump to content

montare computer bord e46


alin12345

Recommended Posts

salutare tuturor!

dupa o indelungata cautare folosind functia "search" nu am gasit nimic concret in cautarea unui raspuns la problema mea!

1. se poate monta pe un e46(2002, 318d, facelift, 116cp) computer de bord,?am gasit la dezmembrari un computer de bord pe un diesel seria 3......nu stiu exact ce model pt ca mai ramasese din el doar bordul, care era complet si identic ca al meu!

2. daca se poate, acesta imi va arata corect informatiile?ma refer la cazul in care acel bord de la dezmembrari este de un 320d sau o alta motorizare, iar computerul de bord este setat sa afiseze informatiile pt acea motorizare....etc....

3. cam ce costuri presupune operatiunea asta si ce ar trebui sa demontez de pe bordul de la dezmembrari in afara de maneta?

daca mai exista discutii pe tema asta va rog sa ma indrumati!

Link to comment
Share on other sites

Vorbim vorbe aici. Te rog urmareste topic-urile indicate, acolo ai toate informatiile necesare - tot acolo poti continua cu intrebarile.

Am spus ca nu se poate ceea ce insinua alex77, nu ca nu se poate face retrofit pentru computerul de bord.

 

Se inchide.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.