Jump to content

intrebare intrebatoare...


Recommended Posts

e vreo legatura intre cablurile de la casetofon, luminile din bord si inchiderea centralizata???

 

mi-am schimbat azi casetofonul si nu stiu ce legaturi mi-a facut ala de la care am luat masina ca nu se stingeau luminile din bord (acolo unde arata numarul de kilometrii si alea de sub casetofon unde arata cate grade sunt afara si ce ora e) si nici sa inchiderea centralizata nu mai mergea din telecomanda...

ce trebuie sa fac???

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui ori sa sterg topicul, ori sa-ti dau un Raspuns raspunzator si sa inchid topicul! :)

 

Descrie problema pe care o ai chiar din titlul topicului.

 

Intrebare intrebatoare nu inseamna nimic, nu indica la ce se refera topicul, e la fel ca si Ajutor sau Am o problema. Este evident ca cei care posteaza pun o intrebare si asteapta parerilor celorlalti in legatura cu problema lor.

 

Respectati va rog recomandarile de postare pe acest forum.

 

Titlul oricarui topic va reflecta pe cât posibil subiectul abordat. Asadar, titlul “Scartie cureaua de distributie" este de preferat fata de “Help !...” sau "Am o problema". Topicurile generice gen “Ajutor” , “Am o problema fratilor” vor putea fi sterse fara preaviz. Respectati timpul celorlalti.

 

Atentie, completati toate acestea in Titlul topicului. Campul de descriere este optional, nu se poate utiliza in cautare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.