Jump to content

Ajutor !


Catalinu

Recommended Posts

Este identica cu cele care le aveam eu, si din care una i-am dat-o lui vl20sas si lui ii mergea perfect in E46.

69237[/snapback]

A lui stiu ca nu citeste mp3;asta vad ca citeste si mp3

Daca o cumpar de aici fara cabluri,de unde pot sa fac rost de cabluri si dispoz de fixare?

Link to comment
Share on other sites

A lui stiu ca nu citeste mp3;asta vad ca citeste si mp3

Daca o cumpar de aici fara cabluri,de unde pot sa fac rost de cabluri si dispoz de fixare?

69239[/snapback]

 

nu merge magazia asta (uitat-e la mufa).wlf asta nu e ca a mea,asta cred ca e de x5 sau x3 seria 3 modelul nou si seria 1:whistling:

 

dar nu stiu sigur :blink:

Edited by vl20sas
Link to comment
Share on other sites

nu merge magazia asta (uitat-e la mufa).wlf asta nu e ca a mea,asta cred ca e de x5 sau x3 seria 3 modelul nou si seria 1:whistling:

 

dar nu stiu sigur :blink:

69252[/snapback]

Vreau sa imi pun una cu mp3, gasisem ceva tot in 200 eur, de aia nu am mai luat legatura cu tine.

Daca nu gasesc o iau pe a ta.

Link to comment
Share on other sites

nu merge magazia asta (uitat-e la mufa).wlf asta nu e ca a mea,asta cred ca e de x5 sau x3 seria 3 modelul nou si seria 1:whistling:

 

dar nu stiu sigur :blink:

69252[/snapback]

 

E posibil, dar ca aspect, e identica. Sau cel putin asa tin minte.

Link to comment
Share on other sites

magazia de pe e39 merge si pe e46?

69509[/snapback]

 

Se pare ca da. Cel putin pentru e39 nu a existat o magazie cu MP3 dar se potriveste cea cu MP3 de pe E46. Ambele sant cu I-Bus.

Daca gasesti pe undeva cu MP3 zi-mi si mie te rog.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca da. Cel putin pentru e39 nu a existat o magazie cu MP3 dar se potriveste cea cu MP3 de pe E46. Ambele sant cu I-Bus.

Daca gasesti pe undeva cu MP3 zi-mi si mie te rog.

69515[/snapback]

 

pai cu mp3 la alpine costa 331 euro.eu am gasit la cineva cu 150 euro fara mp3 de p un e39.nush daca merita...sa o cumpar?

Edited by theaddon
Link to comment
Share on other sites

pai cu mp3 la alpine costa 331 euro.eu am gasit la cineva cu 150 euro fara mp3 de p un e39.nush daca merita...sa o cumpar?

69517[/snapback]

 

Stai asa, ca nu poti orice magazie. Daca vrei sa se integreze cu sistemul masinii adica sa poata fi controlata cu head-unit-ul din bord ai musai nevoie de o magazie de la BMW.

Daca pui alt model trebuie sa schimbi si head-unit-ul.

Link to comment
Share on other sites

Stai asa, ca nu poti orice magazie. Daca vrei sa se integreze cu sistemul masinii adica sa poata fi controlata cu head-unit-ul din bord ai musai nevoie de o magazie de la BMW.

Daca pui alt model trebuie sa schimbi si head-unit-ul.

69519[/snapback]

Eu am vazut pe ebay ca sunt magazii alpine,jvc,sony...care se potrivesc la bmw cu head-unitul original al masinii.

Link to comment
Share on other sites

pai daca era asa simplu...nu am cablurile trase....:blink:

69593[/snapback]

 

 

In primul rand verifica daca modelul de casetofon/cd pe care il ai pe masina ,iti permite conectarea la CD changer.Daca da,cumpara mai intai kitul(firele :) ).

 

Dupa aia ai doua variante,ori cumperi magazie originala BMW ori alta magazie + interfata respectiva(nu stiu cum iesi mai ieftin,trebuie sa vezi ofertele :) ).

Link to comment
Share on other sites

din cate stiu,unele dintre cablurile de magazie sint deja trase in instalatia originala....toate masinile ar trebui sa le aibe.cel putin cea pe care am montat eu magazie de cd avea cablurile trase undeva langa bancheta din spate.la mine a fost mai simplu pt ca deja aveam navigatia,si nu am mai avut nevoie de sistemul de prindere.am adaugat magazia la radicasetofonul cu navigatie mica.pur si simplu am mai adaugat in mufa din spate inca 3 fire parca,dupa o schema din tis
Link to comment
Share on other sites

eu am vrut sa-mi iau o mag mp3: cea mai convenabila era un SONY X-plod de 6 mp3-uri la doar 580 RON!!! la aia "cu buletinul" din Orhideea...nu stiu insa daca se potrivea la e46-le meu... (baietii de la sony-demo, nu au stiut sa-mi zica).

Asa ca varianta cu e-bay-ul e cam riscanta: gasesti si la noi la preturi bune...

Link to comment
Share on other sites

eu am vrut sa-mi iau o mag mp3: cea mai convenabila era un SONY X-plod de 6 mp3-uri la doar 580 RON!!! la aia "cu buletinul" din Orhideea...nu stiu insa daca se potrivea la e46-le meu... (baietii de la sony-demo, nu au stiut sa-mi zica).

Asa ca varianta cu e-bay-ul e cam riscanta: gasesti si la noi la preturi bune...

70163[/snapback]

cu buletinul ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.