Jump to content

5er E60 dupa 1 an ii fac si eu prezentarea


xfil3s

Recommended Posts

urmeaza sa deschida un topic nou , dar maine ca in seara asta e tarziu ...

 

sa lasi aici link-ul de la topicul nou, iti dai seama ca toata lumea e interesata din moment ce nu e navigatie de idrive pt romania si cine are nevoie sta cu una in geam.

 

cu aia originala de bmw se aude ceva cu romania?

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

... mda cam de 2 lei sa stai cu ceva in geam, cand sub geam ai ditamai displayul de la idrvie. Cu exceptia seriei 3 (care nu are standard iDrive-ul) pt seria 3 (cu iDrive), seria 5 (e60), seria 6, x5 (e70), X6, etc ... cam toate modelele cu iDrive (Business sau Professional) pot beneficia de acest avantaj. Nu inteleg de ce pana acum nu vinde nimeni (si nici nu monteaza) asa ceva ceva in Romania. Peste tot pe unde am intrebat ... nu intelegeau ce e aia i DRAIV ... dapai ... scula resepctiva ce se conecteaza ....

 

Mai jos aveti link despre acest subiect pe care va propun sa-l continuam in aria MULTIMEDIA.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...t=0#entry607310

Edited by paulgsm
Link to comment
Share on other sites

De ce nu ai optat pentru un eleron OEM de M5 E60 care se aseaza perfect pe portbagaj si ai mers pe acest tip de eleron care il vezi pe toate daciile?

 

este un eleron care mie unul mi-a placut , l-am luat de la cineva gratis , mi-a placut cum da pe masina si m-am hotarat sa-l pun - fiecare cu ce-i place :)

 

ai tu de eleron de m5 e60 oem?

 

Care e faza cu ceasurile de bord? :)

 

nu e nimic special , doar o poza :)

Link to comment
Share on other sites

Frumos sprancenatul, sa-l stapanesti sanatos si fara incidente !

 

P.S: Am observat ca nici tu nu ai suportii de pahare pe fata. Pe mine deja a inceput sa ma sacaie chestia asta, trebuie de fiecare data sa las cotiera din spate. :)

Link to comment
Share on other sites

intrebare : exista modalitati de reparatie a parbrizelor , unde exista o crapatura iar aceasta in timp sa se extinda? exista mod de reparatie? daca da , cum si unde :)

 

 

Ager service ...dar trebuie sa mergi cat mai repede ..Au site pe net ...

Link to comment
Share on other sites

pai prin reparatie banuiesc ca iese ca nou:) acum decat dupa 2-3 luni sa o ia crapatura iar la deal , mai repede il schimb

 

nu iese chiar ca nou: unde are o ciobitura se da gaura cu bormasina si se acopera cu o rasina si cu un aparat din asta care o solidifica.

daca e plesnit pe distanta mai mare nu prea il face nimeni , oricum nu tine mult si se arunca la preturi mari in functie de masina cine repara.

eu unul nu recomand!

Link to comment
Share on other sites

pai prin reparatie banuiesc ca iese ca nou:) acum decat dupa 2-3 luni sa o ia crapatura iar la deal , mai repede il schimb

 

nu iese chiar ca nou: unde are o ciobitura se da gaura cu bormasina si se acopera cu o rasina si cu un aparat din asta care o solidifica.

daca e plesnit pe distanta mai mare nu prea il face nimeni , oricum nu tine mult si se arunca la preturi mari in functie de masina cine repara.

eu unul nu recomand!

 

si eu la fel ma gandeam ... pe criza asta o sa-mi faca un pret cred ca apropiat de un parbriz nou :)

 

m-am interesat , e undeva in jur de 600 ron + 100ron montajul , in cazul in care chederul de deasupra se rupe la eliminarea parbrizului fisurat , mai se adauga un cheder ornament 34 ron .

 

acum astept sa treaca iarna si apoi o sa-l schimb , ce sa fac !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.