Jump to content

5er E60 dupa 1 an ii fac si eu prezentarea


xfil3s

Recommended Posts

am primit un jpeg cu stickerul :) l-am dat la cineva sa mi-l faca ... bine dupa mai multe incercari nereusite , l-am lipit asa cum a iesit , fara logo-ul cu e60 :) iesise prea mare ... astept sa-l primesc de la alex probabil ca el le-a comandat deja , dar pana atunci ia sa vedem ce am lipit :)

post-6141-1232801262_thumb.jpg

post-6141-1232801273_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am luat de pe e-bay. in 7 zile dupa efectuarea platii ai coletul prin posta romana. (ei trimit prin dhl dar la noi ajunge prin posta). mai multe detalii iti dau pe PM daca vrei.

 

sau daca vrei din tara te ajuta brandex chiar si cu montarea ... <_<

Edited by sos
Link to comment
Share on other sites

eu am luat de pe e-bay. in 7 zile dupa efectuarea platii ai coletul prin posta romana. (ei trimit prin dhl dar la noi ajunge prin posta). mai multe detalii iti dau pe PM daca vrei.

 

sau daca vrei din tara te ajuta brandex chiar si cu montarea ... <_<

 

da-mi si mie pm cu mai multe detalii te rog ( pret , transport , taxe , etc ) + montajul se face usor nu , e greu , etc ....

Link to comment
Share on other sites

MISTO MASINA...AM ADUS SI EU UNA DIN GERMANIA ANUL ASTA IN AUGUST IDENTIC ACELEASI DOTARI 113.000 KM SI M-A AJUNS ACASA 12900 EURO

 

nu cred ca 530d automat , cu dotarile astea te-a ajuns 12,900 euro ... chiar nu cred ! poate ne dai mai multe detalii !

Edited by xfil3s
Link to comment
Share on other sites

Nici eu nu cred. No offence.

 

Si daca erau dati inapoi tot nu cred; putea sa aiba si 1.000.000 de km.

 

Parerea mea.

 

exact asta zic si eu ... la un simplu filtru pe mobile.de si pui 12.500 eur pret si dotari in formularul de search ==> NO MATCH <_<

 

asteptam sa ne dea detalii

Link to comment
Share on other sites

MISTO MASINA...AM ADUS SI EU UNA DIN GERMANIA ANUL ASTA IN AUGUST IDENTIC ACELEASI DOTARI 113.000 KM SI M-A AJUNS ACASA 12900 EURO

Aceeasi vrajeala am auzit-o de 100 ori..."Identica,aceleasi dotari" dar ele defapt sunt chele,nu au nici clima <_< Si la 12900 e chiar vrajeala maxima :)

Link to comment
Share on other sites

exact asta am zis si eu ... se pare ca cel ce a spus ca in 12,9k a adus-o acasa ... a lasat-o asa <_<

 

ai dreptate alexandru_83 ... gasesti masini in bani buni , dar stock , varianta standard , fara nici o optiune si mai mult de atat are si o gramada de km ...

Link to comment
Share on other sites

xfil3s acum am rãsfoit paginile topicului tãu. foarte frumoasã maºina. s-o stãpâneºti sãnãtos ºi cât mai mulÞi km cu cât mai puÞine cheltuieli.

P.S. ce locaÞie Þi-a gãzduit maºina În ultima ºedinÞã foto? <_<

Link to comment
Share on other sites

xfil3s acum am rãsfoit paginile topicului tãu. foarte frumoasã maºina. s-o stãpâneºti sãnãtos ºi cât mai mulÞi km cu cât mai puÞine cheltuieli.

P.S. ce locaÞie Þi-a gãzduit maºina În ultima ºedinÞã foto? <_<

 

 

iulian , in parcarea de peste drum de rex ... intre scandinavia si kamy's

mersi la fel si tie

Link to comment
Share on other sites

se apropie revizia ... ulei filtru de ulei , filtru aer si filtru motorina ... mai trebuie schimbat si altceva?

 

 

am vazut ca un baiat de pe forum aduce filtre K&N si ma gandeam daca se merita si daca e altceva fata de cel normal pe care-l cumpar aftermarket!

 

@xfil3s: pt E60 K&N face doar filtrul cu codul E-2657. Pretul de lista este 459ron, pretul cu discount este 413ron. Produsul e in stoc.

Link to comment
Share on other sites

la asta ma gandeam si eu ... am scos de pe masina filtrele cand am facut prima revizie , si m-am uitat la producatorul de filtru de aer de ex , si era stantat cu Mann , dar avea si logo-ul de la bmw... deci banuiesc ca mann stie ce produce ( fie ca faca in germania sau in turcia , banuiesc ca tehnologia e aceasi si calitatea materialelor - mana de lucru sa fie poate mai ieftina in turcia ) . Edited by xfil3s
Link to comment
Share on other sites

la asta ma gandeam si eu ... am scos de pe masina filtrele cand am facut prima revizie , si m-am uitat la producatorul de filtru de aer de ex , si era stantat cu Mann , dar avea si logo-ul de la bmw... deci banuiesc ca mann stie ce produce ( fie ca faca in germania sau in turcia , banuiesc ca tehnologia e aceasi si calitatea materialelor - mana de lucru sa fie poate mai ieftina in turcia ) .

 

se poate.

si eu am patit la fel cu un filtru de motorina am luat original si scria mahle si sigla de la bmw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.