Jump to content

[Vand] piese bmw,mini noi si second hand


Recommended Posts

Ceao

Ma intereseaza si pe mine daca ai vascocupla pt E30 si la ce pret

msm

din pacate pt E 30 nu am piese second .doar piesa noua 167 euro.daca te intereseaza imi trebuie un vin sau daca ai schimbat motorul sa stiu din ce an este .

 

buson rezervor, pentru e39 din 1998,

 

Multumesc,

9.46 euro nou.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

200 euro capace +sticle.originale.

240 oglinzile complete

 

 

le vreau dar mai incolo ca acum am cheltuit bani pe trimuri...poate vrei sa ne combinam altfel....iti dau o pereche de faruri de e60 fara xenon pentru oglinzi complete...ce zici??? altfel trebuie sa astept eu pana le vand...

Link to comment
Share on other sites

1 saptamana .da este original si nou.

Pai hai ...

200 EUR si da drumu' la comanda ...

vezi ca sunt din Buc. dar cred ca stii deja ca mi-ai mai trimis tu cate ceva daca mai tii minte <_<

mai vrei pe pm adresa pt. curier ?

Link to comment
Share on other sites

vand orice piesa originala bmw si mini.0723716290

M-ar interesa un radiator de apa (cod piesa 17111728907), nou, pentru 316i compact CS11, fabricatie 06.2000, E36, motor de 1,9 si un semnalizator dreapta fata alb (cod 82199403096).As dori sa stiu preturile, conditiile de comanda/livrare, alte date de contact, in cat timp pot sa primesc piesele. Eu sunt din Timisoara, tel:0742606865. Mersi!

Edited by ovix
Link to comment
Share on other sites

Salut. Am si eu nevoie de preturi pt niste piese: Serie FR67632

 

Ulei- BMW/Castrol

Filtre( motorina, ulei, aer, polen) producator

Flansa cardan- producator/originala

Cureaua mare motor- neaparat originala!

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

ai ceva capac la ulei mai "estetic"? pentru un E46? l-as schimba pe al meu ala original sa-i pun ceva mai frumos...

si inca o intrebare, pt motorul meu de pe 316i(1,9 M43) din 2000, exista ceva capace din plastic care se pun peste motor? stiu ca el asa iese din fabrica fara capace dar m-ar interesa daca se potrivesc careva....

Link to comment
Share on other sites

jante de 17 pt e90 aduci ? cele de M ...194 ?

jante am un set m194 noi.au 10 km parcursi.cu tot cu anveope bridgestone potenza re 050 rft rsc cu gume mixte 225 fata si 255 spate 1000 euro.

 

ai ceva capac la ulei mai "estetic"? pentru un E46? l-as schimba pe al meu ala original sa-i pun ceva mai frumos...

si inca o intrebare, pt motorul meu de pe 316i(1,9 M43) din 2000, exista ceva capace din plastic care se pun peste motor? stiu ca el asa iese din fabrica fara capace dar m-ar interesa daca se potrivesc careva....

nu pot sa te ajut decat cu piese originale bmw.

Link to comment
Share on other sites

M-ar interesa un radiator de apa (cod 17111728907), nou si un semnalizator dreapta fata alb (cod 82199403096), pentru 316i compact CS11, fabricatie 06.2000, E36, motor de 1,9.As dori sa stiu preturile, conditiile de comanda/livrare, alte date de contact, in cat timp pot sa primesc piesele. Eu sunt din Timisoara, tel:0742606865. Mersi!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.