Jump to content

Pretz E46


Crysssz

Recommended Posts

cam cat costa un 318d sedan 2001/2002 facelift? pana in 150.000km????? in tara

72485[/snapback]

 

 

Am vazut unu in oradea la 13800 , din 2002 sau 2003 cu vreo 160k km. Uita-te si pe autovit .. dar la noi sunt o gramada de masini care au fost umblate la km .. asa ca ai grija, mai bine www.mobile.de

Link to comment
Share on other sites

deci, nu ma intereseaza sa cumpar. mi-am adus de 2 saptamani unu din germania. m-a ajuns 13.400 inmatriculat + 1 set jante aliaj si cauciucuri de vara.

prietenii imi zic ca m-a ajuns mult si tot felul de povesti, ba unii ca luau asa masina cu 7000-8000euro din D bla bla bla bla

are 123.000km....

Link to comment
Share on other sites

eu am lucrat la AAA Auto. daca prietenii tai aduc bmw 318d din 2002 cu 7-8000 le cumpara aia vreo 20 de bucati.

vezi ca pe site la aaa auto e unu rosu combi 318d la 13.500 euroi. si sincer cunosc masina nu merita nici 10.000

deci cam asta-i pretul in functie si de optiuni.

Link to comment
Share on other sites

parerea mea sa nu'ti para rau.... fii mandru de masina !! ai ceva optiuni si de bine de rau ai o garantie de "germania" ...

 

daca tu esti multumit cu el..... asta e sanatate... mi'a mai zis mie unu de 320d ca l'a luat cu 6000E acolo din 2001 sau 2002 .... era asta cu facelift.... i'am zis bine.... daca e pe bune e afacerea ta.... si daca nu e .. e tzeapa ta !

Link to comment
Share on other sites

318 d din 2002 cu 6000-7000 de euro din germania ? Mi se pare foarte , foarte dubios...poate cu 300 000 de km , sau refacut dupa vreo dauna majora. Sa fim seriosi la banii astia de-abia aduci un Opel Astra Caravan. eu sincer , am urmarit mult site-urile cu masini din germania ( mobile, autoscout, autohus)...n-am vazut asa ceva decat poate tzepe d-alea sa suni si "trimiteti-mi un avans de 200 de euro sa tin masina" :) .

Crysssz , eu zic ca pretul e chiar ok la masina care-ai luat-o...poate ca te-ai mai fis scos cu 2-300 de euro mai putin de la alt autohaus, dar ai luat-o cu carte, revizii facute la Bmw...Astea cu 6-700 de euro sunt facaturi sau bombe de masini...

In rest cum iti merge ? Am si eu una la fel si sunt foarte multumit de ea.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

ce sa zic?merge de rupe, tinand cont ca inainte am avut un Astra '95 hatch 1.7dti vreo 68 de martzoage, cine stie cate moarte la 300.000km?!...consum mic, din germania pana la bors oradea consum mediu 5.8% tinand cont ca am facut 1100km in 9h cu tot cu stat prin vami...numa cox..cand merg relax ia cam 5 poate putin sub. inca nu-mi vine sa cred...

singura problema la ea este ca ii troncane putin volanul, cineva p forum a zis ca de la coloana de directie, si el a schimbat-o de 2x in garantie la interval de 35.000km....cam asta-i..bafta

 

 

 

fain tare cu RWD.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.