Jump to content

M6 vs CL


bknight73

Recommended Posts

tu n-ai da bani la lautari, dac-ai avea?

Eu nu ma duc la lautari .. :)

nu iti era adresata ...era adresata mie... <_< sa sti ca nu esti epicentru chiar pt orice :bashwall:

 

p.s. pffff da repede mai scrieti :unsure:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Faptul ca era la o intalnire bmwclub .. face ca imaginea clubului respectiv sa se altereze ... nu?

Unii oameni sunt tentati sa creada ca cine se aseamana se aduna ... nu?

Nu se altereaza deloc imaginea clubului. Asta cu ce se aseamana se aduna cred ca e depasita. Daca tu gandesti dupa principiul asta, o faci de-a dreptul gresit. Era la o intalnire bmwclub pentru ca detine un bmw, nu din cauza personalitatii, respectului de sine sau al caracterulului sau.

Link to comment
Share on other sites

trebuie sa fii rapid ca la BINGO

 

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Faptul ca era la o intalnire bmwclub .. face ca imaginea clubului respectiv sa se altereze ... nu?

Unii oameni sunt tentati sa creada ca cine se aseamana se aduna ... nu?

Nu se altereaza deloc imaginea clubului. Asta cu ce se aseamana se aduna cred ca e depasita. Daca tu gandesti dupa principiul asta, o faci de-a dreptul gresit. Era la o intalnire bmwclub pentru ca detine un bmw, nu din cauza personalitatii, respectului de sine sau al caracterulului sau.

S-A STRIGAT BINGO

 

P.S. CL > seria6

Edited by sebie65
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca ma elogiati aici ! <_<

 

Veti primi binecuvantarea mea si cate 1000 de euro fiecare, daca vreti :) :bashwall: .........asa de la mine sa nu va mai ofticati atat!

 

Si iti spun eu o chestie , "fanule" mercedes: astia care lauda atata o masina e clar ca sunt orbiti de frumusetea ei. Nu mai sunt in stare sa judece obiectiv, li se pare ca daca au un Merc l-au luat pe dumnezeu de picior ... hmm d eunde vine atitudinea asta oare ma intreb, d ela parvenitism?

 

PS: vezi ca faza era cu 2000 de euro , nu cu 1000....

 

PPS: si da, dau bani la lautari, numai de la 500 de euro in sus sa moara toti dusmanii mei de ciuda!

Edited by Tien
Link to comment
Share on other sites

trebuie sa fii rapid ca la BINGO

 

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Faptul ca era la o intalnire bmwclub .. face ca imaginea clubului respectiv sa se altereze ... nu?

Unii oameni sunt tentati sa creada ca cine se aseamana se aduna ... nu?

Nu se altereaza deloc imaginea clubului. Asta cu ce se aseamana se aduna cred ca e depasita. Daca tu gandesti dupa principiul asta, o faci de-a dreptul gresit. Era la o intalnire bmwclub pentru ca detine un bmw, nu din cauza personalitatii, respectului de sine sau al caracterulului sau.

S-A STRIGAT BINGO

 

P.S. CL > seria6

 

 

deci Tien are o problema cu femeile :) uau... nu as fi crezut...

 

 

PS- cine e tien? <_<

Link to comment
Share on other sites

Si ca sa inchidem topicul pentru ca suntem off topic de mai mult timp .. si plus de asta ... atat de mare este pasiunea asta pentru BMW incat ar fi membri aici care ar spune ca s-ar urca intr-o caruta (la propriu) cu sigla bmw in loc sa aleaga un mercedes.

Concluzionam: daca as vrea sportivitate as alege un BMW.

E foarte curios accidentul de pe Magheru. Cei care au condus un Mercedes pot sa confirme ca nici unul nu se comporta in halul ala .. in 100 de metri.

Pentru ca prefer comfort in primul rand am ales Mercedes.

Audi ... este pentru iarna.

De ce?

Este o masina super usor de intretinut, e 4x4, am casco si pe ea si .. daca ma loveste cineva in Bucuresti .. in parcari sau in alta parte .. parca nu ma doare sufletul atat de tare cat m-ar durea daca mi-ar lovi CLS-ul.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Faptul ca era la o intalnire bmwclub .. face ca imaginea clubului respectiv sa se altereze ... nu?

Unii oameni sunt tentati sa creada ca cine se aseamana se aduna ... nu?

Nu se altereaza deloc imaginea clubului. Asta cu ce se aseamana se aduna cred ca e depasita. Daca tu gandesti dupa principiul asta, o faci de-a dreptul gresit. Era la o intalnire bmwclub pentru ca detine un bmw, nu din cauza personalitatii, respectului de sine sau al caracterulului sau.

Sa va aduc aminte de incidentul Unirea? Da. Stiu si de ala .. Nu! Nu am fost de fata!

Link to comment
Share on other sites

Si ca sa inchidem topicul pentru ca suntem off topic de mai mult timp .. si plus de asta ... atat de mare este pasiunea asta pentru BMW incat ar fi membri aici care ar spune ca s-ar urca intr-o caruta (la propriu) cu sigla bmw in loc sa aleaga un mercedes.

Concluzionam: daca as vrea sportivitate as alege un BMW.

E foarte curios accidentul de pe Magheru. Cei care au condus un Mercedes pot sa confirme ca nici unul nu se comporta in halul ala .. in 100 de metri.

Pentru ca prefer comfort in primul rand am ales Mercedes.

Audi ... este pentru iarna.

De ce?

Este o masina super usor de intretinut, e 4x4, am casco si pe ea si .. daca ma loveste cineva in Bucuresti .. in parcari sau in alta parte .. parca nu ma doare sufletul atat de tare cat m-ar durea daca mi-ar lovi CLS-ul.

 

 

si de rs4 si rs6 ce zici? si alea is de iarna ?

Link to comment
Share on other sites

PPS: si da, dau bani la lautari, numai de la 500 de euro in sus sa moara toti dusmanii mei de ciuda!

 

la lautari ca la lautari, aici te intelegem... doar esti un adevarat meloman, si apreciezi lucrurile cu gust. :) dar la..... FETEEEE?????? parca erai frumos si destept.... nu astea-s atuu-rile tale? hahahaha patetic, de-a dreptu' patetic. <_<

Link to comment
Share on other sites

Si ca sa inchidem topicul pentru ca suntem off topic de mai mult timp .. si plus de asta ... atat de mare este pasiunea asta pentru BMW incat ar fi membri aici care ar spune ca s-ar urca intr-o caruta (la propriu) cu sigla bmw in loc sa aleaga un mercedes.

Concluzionam: daca as vrea sportivitate as alege un BMW.

E foarte curios accidentul de pe Magheru. Cei care au condus un Mercedes pot sa confirme ca nici unul nu se comporta in halul ala .. in 100 de metri.

Pentru ca prefer comfort in primul rand am ales Mercedes.

Audi ... este pentru iarna.

De ce?

Este o masina super usor de intretinut, e 4x4, am casco si pe ea si .. daca ma loveste cineva in Bucuresti .. in parcari sau in alta parte .. parca nu ma doare sufletul atat de tare cat m-ar durea daca mi-ar lovi CLS-ul.

 

 

nu te supara, nu am putea reveni la Tien pentru ca eu sunt inca shocat de veste... cum o sa dorm la noapte...

 

PS- nu mai baga abureala cu masini acum dupa ce ne-ai deschis ochii...

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca ma elogiati aici ! <_<

 

Veti primi binecuvantarea mea si cate 1000 de euro fiecare, daca vreti :) :bashwall: .........asa de la mine sa nu va mai ofticati atat!

 

Si iti spun eu o chestie , "fanule" mercedes: astia care lauda atata o masina e clar ca sunt orbiti de frumusetea ei. Nu mai sunt in stare sa judece obiectiv, li se pare ca daca au un Merc l-au luat pe dumnezeu de picior ... hmm d eunde vine atitudinea asta oare ma intreb, d ela parvenitism?

 

PS: vezi ca faza era cu 2000 de euro , nu cu 1000....

 

PPS: si da, dau bani la lautari, numai de la 500 de euro in sus sa moara toti dusmanii mei de ciuda!

Lol .. tu esti ala care se comporta ca un parvenit .. nu eu ...

Pacat ca nu ai invatat ca nu poti sa cumperi totul cu bani .. indiferent cat de multi ai avea ...

Si incearca sa nu mai arati ca nu ai cei 7 ani de acasa ...

Link to comment
Share on other sites

la lautari ca la lautari, aici te intelegem... doar esti un adevarat meloman, si apreciezi lucrurile cu gust. :) dar la..... FETEEEE?????? parca erai frumos si destept.... nu astea-s atuu-rile tale? hahahaha patetic, de-a dreptu' patetic. <_<

Nu mah!

Sunt unul cu ochelari si cosuri multe..... sunt vai de mine...... insa de ce te oftici tu?

Link to comment
Share on other sites

parca nu ma doare sufletul atat de tare cat m-ar durea daca mi-ar lovi CLS-ul.

<_< :) :bashwall:

 

Ce spunema mai sus cu parvenitismul..... sa nu iti lovesti " my preciuousssssss".....

Da ... e o masina la care tin .. si imi place foarte mult .... am muncit mult ca sa pot sa mi-o permit.

Asta nu inseamna parvenitism.

Parvenitism e ala in care crezi ca totul ti se cuvine numai pentru faptul ca ai bani!

Link to comment
Share on other sites

Hai sa-l mutam la diverse pls... altfel va trebui inchis ca nu-si are locul aici si ar fi pacat pentru ca ma distrez tare...

 

PS- apropos, plec sa-mi iau ceva de mancare, pastrati replicile destepte pentru mai tarziu ca nu vreau sa pierd nimic... cine mai vrea floricele ceva? <_<

Link to comment
Share on other sites

Lol .. tu esti ala care se comporta ca un parvenit .. nu eu ...

Pacat ca nu ai invatat ca nu poti sa cumperi totul cu bani .. indiferent cat de multi ai avea ...

Si incearca sa nu mai arati ca nu ai cei 7 ani de acasa ...

De ce, te oftci ca eu am "bani de dat" si tu nu ai curaj sa faci asa ceva?

 

Invata de la maestru atunci...... <_<

Link to comment
Share on other sites

Da ... e o masina la care tin .. si imi place foarte mult .... am muncit mult ca sa pot sa mi-o permit.

Stiu! Se vede in atitudinea ta ca lauzi atata rahatul asta de marca Mercedes!

 

 

Ei, ghici, ce? Sunt niste masini slabutze in opinia mea, ca pret/performanta!

 

Welcome to the real world!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.