Jump to content

M6 vs CL


bknight73

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vezi ba Teo, eu ti-am zis sa faci ceva cu fatza aia, tu tot dupa Ferrari si Lamborghini esti.

 

 

murcielago te rog frumos..si inca unul alb

 

A, deci si-a dat Ferrari pentru Lamborghini. Pai in faza care o auzisem eu, s-a prezentat la o intalnire cu o gagica cu Ferrari, si aia cand l-a vazut nu a vrut se suie in masina si l-a lasat trompeta. Pai daca nu isi schimba mecla aia, si cu Lambo sunt mari sanse sa pateasca la fel.

Link to comment
Share on other sites

A, deci si-a dat Ferrari pentru Lamborghini. Pai in faza care o auzisem eu, s-a prezentat la o intalnire cu o gagica cu Ferrari, si aia cand l-a vazut nu a vrut se suie in masina si l-a lasat trompeta. Pai daca nu isi schimba mecla aia, si cu Lambo sunt mari sanse sa pateasca la fel.

 

 

Pei domnul este atotputernic ,nu are nevoie de "femeie" - ochiu dracului

Link to comment
Share on other sites

deci de fapt discutam despre CL vs M6 si intamplator aflam ca Tien nu are succes la femei si avem intre noi un tradator care nu a reusit sa agate 2 fete... devine din ce in ce mai complicat...

 

N-ai inteles. Banii erau pentru fete. Insa ele finute nu i-au acceptat. Dar ceea ce urmeaza sa aflam in curand este faptul ca un posesor de CLS le-a luat la masa fara bani. Deci CLS > M6 => CL >> M6.

 

(Pentr-u ce-i ca-re f-ac masini d-in pachete de bani concluz-ia e ca CLS mai bun decat M6 de unde rezul-ta ca CL mult mai bun de-cat M6).

Edited by avlad
Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg ce ti se pare asa ciudat ca M6 a derapat in 100m??? Suiete si tu intr o masina de 500 Cp si dai blana pe mazga si putina curba sa vezi cum te duci in coceni <_< .

 

Si vezi ca X6 35i nu se compara cu "Audiu" tau 3.0 tdi cu chip. Cum sa compari aceste masini ?

Parerea mea ca esti un "coca" limitat care n are ce face :) iti doresc numai bine :bashwall:)

Link to comment
Share on other sites

deci de fapt discutam despre CL vs M6 si intamplator aflam ca Tien nu are succes la femei si avem intre noi un tradator care nu a reusit sa agate 2 fete... devine din ce in ce mai complicat...

 

N-ai inteles. Banii erau pentru fete. Insa ele finute nu i-au acceptat. Dar ceea ce urmeaza sa aflam in curand este faptul ca un posesor de CLS le-a luat la masa fara bani. Deci CLS > M6 => CL >> M6.

 

(Pentr-u ce-i ca-re f-ac masini d-in pachete de bani concluz-ia e ca CLS mai bun decat M6 de unde rezul-ta ca CL mult mai bun de-cat M6).

 

 

cred ca nu era pretul corect... Tien trebuia sa mai pui vreo 1000 - 2000 ... Ai uitat care e pretul in Zvon la servicii mane? sa-ti fie jena... credeai ca sunt reduceri sau ce?

 

coca cola <_<)

deja incepe sa fie plictisitor forumu asta ......ca si otv-ul :))

 

 

hai sa invitam si un fun Audi ca astia cu Merc obosesc repede si sunt si slabi la inspiratie :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

deci de fapt discutam despre CL vs M6 si intamplator aflam ca Tien nu are succes la femei si avem intre noi un tradator care nu a reusit sa agate 2 fete... devine din ce in ce mai complicat...

 

N-ai inteles. Banii erau pentru fete. Insa ele finute nu i-au acceptat. Dar ceea ce urmeaza sa aflam in curand este faptul ca un posesor de CLS le-a luat la masa fara bani. Deci CLS > M6 => CL >> M6.

 

(Pentr-u ce-i ca-re f-ac masini d-in pachete de bani concluz-ia e ca CLS mai bun decat M6 de unde rezul-ta ca CL mult mai bun de-cat M6).

 

 

cred ca nu era pretul corect... Tien trebuia sa mai pui vreo 1000 - 2000 ... Ai uitat care e pretul in Zvon la servicii mane? sa-ti fie jena... credeai ca sunt reduceri sau ce?

 

coca cola <_<)

deja incepe sa fie plictisitor forumu asta ......ca si otv-ul :))

 

 

hai sa invitam si un fun Audi ca astia cu Merc obosesc repede si sunt si slabi la inspiratie :bashwall:

Pai e unu care lauda audi in fiecare post :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa iti depui un CV la autoklass Domnu Smeagol <_<))) poate poate gasesti ceva pe criza asta si la curatenie ar fi bine :)))) sa fi langa "you`r precious " :bashwall:)))

 

 

auzi i se pare ciudat ca a derapat un M6 in 100m :unsure:)))) poate sa derapeze si in 10m daca ii da blana ca nebunu pe mazga ..si cum vine asta ca mercedesurile nu derapeaza :blink:))) doamne du te ma baiatule

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg ce ti se pare asa ciudat ca M6 a derapat in 100m??? Suiete si tu intr o masina de 500 Cp si dai blana pe mazga si putina curba sa vezi cum te duci in coceni :) .

 

N-auzi ca Mercedesurile nu derapeaza?

poate de asta http://www.clubmercedes.ro/de-ce-este-merc...sina-t3154.html

<_<

 

edit:saracia de urs la 150 cai cu blocant scurt pe ud derapa si mai mult de 100 metri cred,325-ul cu DSC off e deranj mare iar,da pana la urma stau si ma gandesc care dracu posesor de Mercedes a dezactivat vreodata controlul tractiunii?

inca o intrebare pana la urma nu m-am prins CL are diferential autoblocant??

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

am auzit de la un amic de cineva care are un cl 500 sau cl 600 nu stiu exact ..... si nici nu poate merge cu ea bine pe ploaie sau chestii similare ca'i patineaza rau la viteza mica daca'i da blana ...... chiar e ofticat de treaba asta destul de tare tipul...
Link to comment
Share on other sites

am auzit de la un amic de cineva care are un cl 500 sau cl 600 nu stiu exact ..... si nici nu poate merge cu ea bine pe ploaie sau chestii similare ca'i patineaza rau la viteza mica daca'i da blana ...... chiar e ofticat de treaba asta destul de tare tipul...

 

 

sa-si ia bmw...sa faca cunostinta cu sistemele ...e mult mai in siguranta astfel

Link to comment
Share on other sites

da si eu stiu pe cineva care cunoaste pe cineva care are un var care munceste pentru cineva care are un frate, iar un prieten de-al lui stie pe cineva <_< .... de comentat ar trebui sa comenteze cei care au mers si cu mercedes si cu bmw....iar ceilalti sa-si dea cu parerea despre design nu despre date tehnice de pe hartie....comenteaza ursuletii despre ursi grizzly si pisicutele despre lei :) Edited by sebie65
Link to comment
Share on other sites

da si eu stiu pe cineva care cunoaste pe cineva care are un var care munceste pentru cineva care are un frate, iar un prieten de-al lui stie pe cineva <_< .... de comentat ar trebui sa comenteze cei care au mers si cu mercedes si cu bmw....iar ceilalti sa-si dea cu parerea despre design nu despre date tehnice de pe hartie....comenteaza ursuletii despre ursi grizzly si pisicutele despre lei :)

corect!

Va rog, inchideti topicul. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

da si eu stiu pe cineva care cunoaste pe cineva care are un var care munceste pentru cineva care are un frate, iar un prieten de-al lui stie pe cineva <_< .... de comentat ar trebui sa comenteze cei care au mers si cu mercedes si cu bmw....iar ceilalti sa-si dea cu parerea despre design nu despre date tehnice de pe hartie....comenteaza ursuletii despre ursi grizzly si pisicutele despre lei :)

corect!

Va rog, inchideti topicul. Multumesc!

 

de fapt care a fost scopul discutiei?

Link to comment
Share on other sites

da si eu stiu pe cineva care cunoaste pe cineva care are un var care munceste pentru cineva care are un frate, iar un prieten de-al lui stie pe cineva <_< .... de comentat ar trebui sa comenteze cei care au mers si cu mercedes si cu bmw....iar ceilalti sa-si dea cu parerea despre design nu despre date tehnice de pe hartie....comenteaza ursuletii despre ursi grizzly si pisicutele despre lei :)

corect!

Va rog, inchideti topicul. Multumesc!

Tu ai mers cu M6 ? Cred ca nici cu CL...tu ai deschis topicul

Edited by GeorgeAI
Link to comment
Share on other sites

da si eu stiu pe cineva care cunoaste pe cineva care are un var care munceste pentru cineva care are un frate, iar un prieten de-al lui stie pe cineva :) .... de comentat ar trebui sa comenteze cei care au mers si cu mercedes si cu bmw....iar ceilalti sa-si dea cu parerea despre design nu despre date tehnice de pe hartie....comenteaza ursuletii despre ursi grizzly si pisicutele despre lei :bashwall:

corect!

Va rog, inchideti topicul. Multumesc!

Tu ai mers cu M6 ? Cred ca nici cu CL...

 

 

buna observatie... se lauda ca are CLS deci de unde stie de CL... s-o fi uitat la el pe geam <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.