Jump to content

M6 vs CL


bknight73

Recommended Posts

si in ziua aia decis sa iti iei Merceds <_< super... felicitari... sa inteleg ca la masa ta vin lautarii gratis sau femeile?

N-ai inteles nimic ... eu ma refeream la faptul ca cineva de aici m-a facut "baiatul lui tata" si am dat un exemplu ...

Apropos .. mi-a venit mesaj privat ... stiu cine este cel care a scos cei 1000 de eur pe masa ...

Vreti sa aflati? :bashwall:

 

nu e mai bine sa mergi la OTV si sa anunti acolo? cu ce ne incalzeste daca aflam? si apropos, sa inteleg ca tu ai o masina de peste 100 000 Euro din banii tai munciti cinstit in RO? hmmm.... atunci ai cam mult timp liber pentru discutii aici :)

Eu nu am CL. Am CLS. Si da, bani munciti cinstit. Nu. Nu in Romania.

Eu am dat un exemplu ... un om ca asta face de rusine imaginea bmwclub romania... nu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

si in ziua aia decis sa iti iei Merceds <_< super... felicitari... sa inteleg ca la masa ta vin lautarii gratis sau femeile?

N-ai inteles nimic ... eu ma refeream la faptul ca cineva de aici m-a facut "baiatul lui tata" si am dat un exemplu ...

Apropos .. mi-a venit mesaj privat ... stiu cine este cel care a scos cei 1000 de eur pe masa ...

Vreti sa aflati? :bashwall:

 

nu e mai bine sa mergi la OTV si sa anunti acolo? cu ce ne incalzeste daca aflam? si apropos, sa inteleg ca tu ai o masina de peste 100 000 Euro din banii tai munciti cinstit in RO? hmmm.... atunci ai cam mult timp liber pentru discutii aici :)

Eu nu am CL. Am CLS. Si da, bani munciti cinstit. Nu. Nu in Romania.

Eu am dat un exemplu ... un om ca asta face de rusine imaginea bmwclub romania... nu?

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Link to comment
Share on other sites

iar fiecare isi cumpara ce vrea el....si cum vrea el...nu trebuie sa fii passionat sa iti ie bmw si nici nu trebuie sa apreciezi ursuletii si pisicutele....orice om daca vrea el si e dispus isi cumpara un ursulet pt care unii au orgasm ca e intretinut bine....ii taie tapiteria si urineaza inauntru...ca asa vrea el....nu trebuie sa fie pasionat nu exista masini de pasionati....masinile se cumpara cu bani nu cu pasiune <_<
Link to comment
Share on other sites

si in ziua aia decis sa iti iei Merceds <_< super... felicitari... sa inteleg ca la masa ta vin lautarii gratis sau femeile?

N-ai inteles nimic ... eu ma refeream la faptul ca cineva de aici m-a facut "baiatul lui tata" si am dat un exemplu ...

Apropos .. mi-a venit mesaj privat ... stiu cine este cel care a scos cei 1000 de eur pe masa ...

Vreti sa aflati? :unsure:

 

nu e mai bine sa mergi la OTV si sa anunti acolo? cu ce ne incalzeste daca aflam? si apropos, sa inteleg ca tu ai o masina de peste 100 000 Euro din banii tai munciti cinstit in RO? hmmm.... atunci ai cam mult timp liber pentru discutii aici :)

Eu nu am CL. Am CLS. Si da, bani munciti cinstit. Nu. Nu in Romania.

Eu am dat un exemplu ... un om ca asta face de rusine imaginea bmwclub romania... nu?

 

nu face de rusine decat pe el ca persoana... daca as sta sa vad cati posesori de Mercedes sau alte branduri sunt jenanti ca si calitate umana n-as avea timp sa tii insir... avand in vedere ca BMWClub nu cere o atitudine membrilor si totul e pe raspunderea noastra personala nu vad de ce m-as vedea asociat cu oricine din acest club sau orice alt posesor de BMW...

 

PS- vrei niste poze cu slatari in Mercedes? eventual Melc alb :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Faptul ca era la o intalnire bmwclub .. face ca imaginea clubului respectiv sa se altereze ... nu?

Unii oameni sunt tentati sa creada ca cine se aseamana se aduna ... nu?

 

deci BMWClub e o adunatura indoielnica si imediat ce ai aflat ai venit si tu aici :) sa inteleg ca simti ca aici iti e locul <_<

Link to comment
Share on other sites

ba postez public.

Cel care a facut gestul respectiv e tien.

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showuser=1042

 

OK.. ai anuntat... super... sa ma duc intr-un colt sa plang? <_<

 

chiar, ce a facut de trebuie sa ma simt jenat? nu au venit femeile la masa lui parca sau ce?

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Faptul ca era la o intalnire bmwclub .. face ca imaginea clubului respectiv sa se altereze ... nu?

Unii oameni sunt tentati sa creada ca cine se aseamana se aduna ... nu?

 

deci BMWClub e o adunatura indoielnica si imediat ce ai aflat ai venit si tu aici :) sa inteleg ca simti ca aici iti e locul <_<

AI inteles tocmai pe dos. Eu am zis ca asfel de membri .. fac de ras clubul ...

Si am si spus pe undeva pe acolo .. ca daca as fi fost la masa respectiva.. i-as fi turnat o sticla de suc in cap....

Eu sunt aici pentru ca am foarte multi prieteni care sunt membri bmwclub si sunt super de treaba... si au si cei 7 ani de acasa.

Link to comment
Share on other sites

De ce nu incercati un simulator cu ajutorul pc`ului puteti alege masinii cu foarte multi cmc si luxoase rau stai frumos la confortul casei dar senzati zero in fata simulatorului , slabe sanse sa se ajunga la un deznodamant pe acest topic
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu face de rusine imaginea bmwclub, se face pe el insusi de ras si atat.

Faptul ca era la o intalnire bmwclub .. face ca imaginea clubului respectiv sa se altereze ... nu?

Unii oameni sunt tentati sa creada ca cine se aseamana se aduna ... nu?

 

deci BMWClub e o adunatura indoielnica si imediat ce ai aflat ai venit si tu aici :bashwall: sa inteleg ca simti ca aici iti e locul <_<

AI inteles tocmai pe dos. Eu am zis ca asfel de membri .. fac de ras clubul ...

Si am si spus pe undeva pe acolo .. ca daca as fi fost la masa respectiva.. i-as fi turnat o sticla de suc in cap....

Eu sunt aici pentru ca am foarte multi prieteni care sunt membri bmwclub si sunt super de treaba... si au si cei 7 ani de acasa.

 

 

foarte bine si te felicit ca mai recunosti si folosesti cei 7 ani de acasa dintr-o masina de tzaspe mii de Euro... totusi, de ce esti asa dispus sa ne plictisesti? inca nu imi dau seama ce te motiveaza... vrei sa faci tu un forum al adevaratilor iubitori de BMW si n-ai membri sau care e chestia... hai sa o luam logic totusi ca poate aflam:

1. ai Mercedes CLS (felicitari)

2. ai bani pentru masina in cauza (felicitari)

3. nu ai uitat de unde ai plecat (felicitari)

4. ai aflat ca exista BMWClub

5. tien s-a facut de rahat odata si tu erai de fata (OK, se mai intampla)

6. ai inteles ca BMWClub e foarte aproape de sufletul tau (felicitari)

7. te-ai decis ca e important sa ne spui ce a facut tien (felicitari)

8. am aflat si habar nu am ce sa fac cu informatia in cauza

 

Deci, te rugam, lumineaza-ne!!!

 

PS- nu inteleg de ce ai inceput cu o discutie CL versus seria 6 cand de fapt doreai sa ne spui ca Tien nu are succes la femei nici macar daca le plateste... puteai sa ne spui direct :unsure: am fi suportat vestea cu barbatie :)

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.