Jump to content

vand prelungiri bara


valy

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

In jur de 250 ron costa buza aia originala....din cauciuc bu fibra, pentru ca dupa parerea mea se va sparge foarte repede mai ales in cazul unei suspensii sport...

Oricum bafta la vanzare!

 

pai pune link-ul daca ai gasit, sigur sunt multi posesori de e36 care si-ar dori sa-si monteze o prelungire de bara. :)

Link to comment
Share on other sites

Cine e interesat poate merge la orice magazin de piese sau poate contacta unul din userii forumului ce aduc piese OEM....

:)

 

Toate bune!

 

vezi ca vorbesti numai aberati acolo mai bine te-ai abtine te-ai bagat ca musca in lapte, daca nu as fi cautat personal as mai fi crezut dar nu stiu ce interes ai sa te bagi tu asa in seama fara stii. vezi ca ce spui tu acolo este cam 300 euro originala. si nici nu gasesti. da-mi contactul cu cine ai vazut tu ca aduce la bani aia ca iau 20.

Link to comment
Share on other sites

Cine e interesat poate merge la orice magazin de piese sau poate contacta unul din userii forumului ce aduc piese OEM....

:lol:

 

Toate bune!

 

vezi ca vorbesti numai aberati acolo mai bine te-ai abtine te-ai bagat ca musca in lapte, daca nu as fi cautat personal as mai fi crezut dar nu stiu ce interes ai sa te bagi tu asa in seama fara stii. vezi ca ce spui tu acolo este cam 300 euro originala. si nici nu gasesti. da-mi contactul cu cine ai vazut tu ca aduce la bani aia ca iau 20.

 

 

+ 1 . Foarte corect !!! Totusi sa-i acordam prezumtia de nevinovatie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cine e interesat poate merge la orice magazin de piese sau poate contacta unul din userii forumului ce aduc piese OEM....

:)

 

Toate bune!

 

vezi ca vorbesti numai aberati acolo mai bine te-ai abtine te-ai bagat ca musca in lapte, daca nu as fi cautat personal as mai fi crezut dar nu stiu ce interes ai sa te bagi tu asa in seama fara stii. vezi ca ce spui tu acolo este cam 300 euro originala. si nici nu gasesti. da-mi contactul cu cine ai vazut tu ca aduce la bani aia ca iau 20.

 

dute la MHS pe Iuliu Maniu si vezi ca e 260 lei cu tot cu clipsurile de prindere!!!

daca ai cautat la magazine care vand piese de logan si olcit ,poti sa mai cauti ca nu gasesti...

 

personal o prefer pe asta la 150 lei,kiar daca nu e originala..pt faptul ca in romania se fura k in codru si prefer mai degraba o poaguba de 150 lei decat 260..

bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

sper sa intelegeti ca eu vand buza lipp modificata de mine personal este mai lata decat originala cu 2 cm si am taiat-o la jumatate m-am inspirat dupa aceasta poza (e 36 albastra)

 

am uitat   sa pun poza cu e 36 albastra :)

Link to comment
Share on other sites

sper sa intelegeti ca eu vand buza lipp modificata de mine personal este mai lata decat originala cu 2 cm si am taiat-o la jumatate m-am inspirat dupa aceasta poza (e 36 albastra)

 

am uitat   sa pun poza cu e 36 albastra :)

 

dupa atatea discuti si poze uni vad ca tot nu inteleg ca nu e vorba de cea ce se gaseste in magazin., si se tot refera la aia dintro bucata.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
sper sa intelegeti ca eu vand buza lipp modificata de mine personal este mai lata decat originala cu 2 cm si am taiat-o la jumatate m-am inspirat dupa aceasta poza (e 36 albastra)

 

am uitat   sa pun poza cu e 36 albastra :lol:

 

dupa atatea discuti si poze uni vad ca tot nu inteleg ca nu e vorba de cea ce se gaseste in magazin., si se tot refera la aia dintro bucata.

mersi man :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.