Jump to content

m-am gandit sa prezint si eu fostul meu e46 sedan!


DA-VID

Recommended Posts

Multa munca bagat in masina, unele chestii exagerate in opinia mea( portbagajul si aerisirile M3) dar rezultatul e marfa...pt tobe sunt sigur ca ai renuntat la roata de rezerva, asa este?

 

 

da asa este!

 

portbagajul e prea inalt.....in rest arata foarte bine.

 

ai cumva o poza cu evacuarea de sub masina?ma intereseaza pe unde ai tras tevile.

 

 

portbagajul .......poate asa se intelege in poze, nu era inalt. nu am poze cu evacuare pe dedesubt.

 

ate superi daca nu-mi place deloc portbagajul ala?

si daca te superi mie tot nu-mi place.

 

sti cum e ''gusturile nu se discuta''

 

 

tiptronic?!!?

+ca ai vopsit capota si portbagajul alb

+jantele

tobele nu stiu ce sa zic dar sunt ok

-portbagajul

-prize de aer M3?!?!?

 

a fost revopsita toata masina nu doar capota si portbagajul. ideea a fost sa il fac sa arate cat mai M.

Link to comment
Share on other sites

Cam nasol sa mergi fara rezerva, mai ales pe drumurile noastre...aveau run flat? La interior nimic, scaune sport ca parca avea normale...?!?

 

 

nici M-urile nu au rezerva si nu moare nimeni. erau runflat. la interior nu am apucat sa ii fac nimik decit ceasurile de m3

Link to comment
Share on other sites

Pai stai ca n-am inteles: a pus doar folie de M, sau ceasurile cu totul ? In ambele cazuri, relevanta datelor afisate este nula, cred :)

a schimbat ceasurile cu totul.

 

este posibil ca viteza si turatia sa fi indicat cat de cat bine tinand cont ca ambele masini au 6 cilindri <_<

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

Portbagajul e hidos ...si barile din fibra nu o prind prea bine ..in rest macar ai revopsit-o ..cu negru ala pe mijloc era chiar petarda .Oricum o dai tot ce e OEM arata si cade bine pe masina . Fibra, colante si alte nebunii sunt frumoase de obicei pt proprietar !
Link to comment
Share on other sites

In legatura cu poza asta pusa pe topicul celalalt: tu mai intelegeai ceva din ce aratau ceasurile alea ? Ca viteza si turatia sigur erau aiurea... nu stiu ce-i cu indicatorul ala de consum instant care sare de 15 L cu motorul oprit ! :)

 

turometru si vitezometru mergeau perfect. nu stiu ce consum indicator de consum instant ai vz tu.

 

 

Pai stai ca n-am inteles: a pus doar folie de M, sau ceasurile cu totul ? In ambele cazuri, relevanta datelor afisate este nula, cred :bashwall:

 

crezi gresit te asigur eu!

 

 

Pai stai ca n-am inteles: a pus doar folie de M, sau ceasurile cu totul ? In ambele cazuri, relevanta datelor afisate este nula, cred :unsure:

a schimbat ceasurile cu totul.

 

este posibil ca viteza si turatia sa fi indicat cat de cat bine tinand cont ca ambele masini au 6 cilindri <_<

 

indica perfect doar ca nu ajungea la turatia unui m3.

 

 

Mie unu i-mi place cuma iesit masina. felicitari...

P.S. Nu se pot cumva recalibra ceasurile daca tot le pui?...intreb...

 

 

nu e nevoie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.