Jump to content

caut service...


miutu

Recommended Posts

Salut!Caut si eu un mecanic bun ....sunt din bucuresti .Ce-mi recomandati in afara de bavaria ?Multumesc...

 

iti recomand dormag dar este destul de scump cel putin nu te sfatuiesc sa ii piese de la ei dar si asta are un efect negativ pt ca iti maresc costurile la manopera. eu am mers acolo pt o const si oamenii stiau ce fac . este un service special pt bmw. dormag.ro parca e saitu

Link to comment
Share on other sites

Dormag-ul este un service foarte slab.

 

Preţuri mari şi calitate slabă.

 

asta nu pot sa-ti mai spun , ciupanezu o avea dreptate eu am facut doar o constatare si mi s-a parut ca baiatul ala stie , preturile intr-adevar sunt mari . incearca si la filaret sau aviatorilor

Edited by trink
Link to comment
Share on other sites

Salut!Caut si eu un mecanic bun ....sunt din bucuresti .Ce-mi recomandati in afara de bavaria ?Multumesc...

 

Nu stie nimeni un mecanic bun ?

ce ai ?

 

 

Salut!Caut si eu un mecanic bun ....sunt din bucuresti .Ce-mi recomandati in afara de bavaria ?Multumesc...

 

Nu stie nimeni un mecanic bun ?

ce ai ?

0765378223/0731338000 doru

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.