Jump to content

Ce rol au butoanele.........?


coolboy1878

Recommended Posts

Intre cele 2 compartimente unde se pun lucruri (sub climatronic) se afla un set de 3 butoane (2 in stanga si 1 in dreapta); dintre cele 2 butoane aflate in stanga cel care se afla mai la dreapta e esp sau dsc cum scrie la bmw, dar celelalte 2 nu am habar ce rol eu.

La alte modele cu alte dotari mai apare in partea stanga pe langa cele 2 butoane in dreapta DSC-ului un al 3-lea care iar nu stiu ce face!!!!!

Va rog ajutatima pentru ca trebuie sa ma lamuresc cu asta!!!!!!!

post-24393-1236430124_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Intre cele 2 compartimente unde se pun lucruri (sub climatronic) se afla un set de 3 butoane (2 in stanga si 1 in dreapta); dintre cele 2 butoane aflate in stanga cel care se afla mai la dreapta e esp sau dsc cum scrie la bmw, dar celelalte 2 nu am habar ce rol eu.

La alte modele cu alte dotari mai apare in partea stanga pe langa cele 2 butoane in dreapta DSC-ului un al 3-lea care iar nu stiu ce face!!!!!

Va rog ajutatima pentru ca trebuie sa ma lamuresc cu asta!!!!!!!

 

Cred ca este incalzirea in scaune patroane ... nu sunt familiarizat cu interiorul de E46 dar alea sunt mai mult ca sigur ...

Link to comment
Share on other sites

ms ca miti spus.........eu nam de unde sa stiu deoarece nu miam cumparat inca masina si deaia am intrebat; de unde naiba sa fi stiut ca nam mai avut bmw pana acum, dar daca voi va dati asa destepti jucati conquiztador sau altceva de genu asta; forumul e facut sa intrebi, "imi pare rau ca am inteles eu gresit"!!!!
Link to comment
Share on other sites

ms ca miti spus.........eu nam de unde sa stiu deoarece nu miam cumparat inca masina si deaia am intrebat; de unde naiba sa fi stiut ca nam mai avut bmw pana acum, dar daca voi va dati asa destepti jucati conquiztador sau altceva de genu asta; forumul e facut sa intrebi, "imi pare rau ca am inteles eu gresit"!!!!

 

Nu ne dam destepti prietene .... dar e amuzant <_< , daca nu ma insel au desenat un scaun pe langa ele pe acolo ...

Link to comment
Share on other sites

Andrei, mai usurel cu ironiile ca nimeni nu s-a nascut invatat.

Mersi.

 

Bobo stai flexat ca nu am luat pe nimeni in caruta ...

 

Vrei sa incep cu tine ?

 

 

O sa ignor replica asta, am vazut ca nu esti in apele tale in seara asta.

Nu-mi da inca un motiv sa regret alegerea, te rog.

Link to comment
Share on other sites

bobo: lasa ca s-a nascut andrei de cand si-a luat un e39 cu 3000 de euro..

 

Auzi bai agricultorule ... nu ti se pare ca te dai cam smecher ... serios acuma . Ai ceva cu mine ? Hai sa ne intalnim s-o rezolvam intre 4 ochi sa-ti iau fata-n lupa (anagrama ) ... si daca mi-am luat E39 la 3000 euro ce ?? Ti-am luat tie banii din buzunar ?

 

Nu vezi ca n-ai o sare ? Ce tot bati apa-n piuä aici .... las ca si asa iau pauza ca sa-i dau satisfactie lu' Bobo ca atata stie si el ...

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Pai hai cu ban-u azi un admin competent ... nu vedeti ce fel vorbeste asta <_<

 

 

S-apuca sa comenteze Cristi MD ... care n-are treaba acasa ... strica el topicuri si pe la MP si peste tot .

 

Pe el nu il vede Bobo ... dar sta pe mine cu ochii ca pe butelie ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.