Jump to content

Oficial : BMW Seria 5 GT ( PAS )


Addicted2M3

Recommended Posts

Nu prea imi place. Ca si clasa, pare a fi o combinatie intre Audi A6 Allroad si Mercedes R-Klasse.

 

Sunt curios daca conceptele F3 si F5 se vor materializa in 2009-2010 asa cum erau zvonurile.

 

Sau daca PAS-ul este F5 .... <_< probabil ca la fel de aiurea va fi si F3 .... stie cineva mai multe?

 

http://www.autoweek.com/article/20070524/f...;template=photo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai masina nu e frumoasa.... cel putin spatele.... ma bucuram, cei de la gran turismo (simulator ps3) fac concept car's pentru ferrari, nissan, audi, etc.

Poate ca si pe bmw vor scoate ceva ok.... nu se stie, e doar un proiect.

 

de exemplu R8 de la audi era in Gran Turismo 4 ca si concept car din 2002-2003. pe atunci se numea audi nuvolari quattro parca <_<, oricum, nimeni nu stia cum va arata, si totusi, cei ce au cumparat gt4 au avut ocazia sa-l vada si sa-l si ''conduca'' :)

cu ceva ani inainte de a iesi pe piata sub numele de r8

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

Seamana cu X6, dar nu rasare, oricum e frumoasa masina. Plus ca va avea la tehnologie in ea de iti prinzi urechile.

FRUMOASA ?!!!! <_< eu unul cred ca astia au incurcat matritele in fabrica , ori astia au luat la expozitie o masina din greseala de prin curte unde se jucau cu rebuturile altii, ori au luat spaga de la mercedes cei de la bmw, ori au pierdut un pariu - e naspa masina

Link to comment
Share on other sites

cand o sa apara pe strazi, multi or sa-si schimbe parerea ... <_<

Acum sti cum e, cand nu ai si vezi e naspa, ia sa fie parcata la unul din noi in curte cu acte in regula..., sa vezi atunci prezentare la "masina mea" cred ca o sa fie record de prezenta.

Bine, acum si eu aveam(am) un fix cu passatul ca e masina de ciobani si parveniti(nu vreau sa jicnesc pe nimeni, dar unii proprietari asta sunt) si ca nu imi place si ca nu o sa imi iau niciodata, dar daca as primi una cadou as merge cu ea direct in targ, si inca un e36 :)

Edited by Dan_316i
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.