Jump to content

318is Class II


ssoorreell

Recommended Posts

Nu ar avea nimeni nimic cu tine, daca nu ai aea o atitudine de om care le stie pe toate...

Ti s-a explicat clar ca masina ta nu are sistem antiderapaj, (ASC, sau cum il numesti tu), dar tu continui sa spui ca are...

Cum poti demonstra ca are ?

Nu mi-o lua in nume de rau...

Link to comment
Share on other sites

In loc sa zici mersi ca mai inveti si tu ceva despre masina ta,tu numai jignesti .

 

 

daca atzi explica frumos nu v-ar vorbi nimeni urat ...dar knd va vad plini de arfe si va vedetzi si voi baietzi k shtitzi aia,aia si aia ... ma ia durerea de cap ...

Link to comment
Share on other sites

Ia incearca tu usurel sa intrebi frumos pe unul altul(normal cu selectia de rigoare) , sa vezi cate afli despre masina ta.(modelul). Eu sant genul de om care intai lasa pe altii sa vorbeasca, apoi trage concluziile. Tu te grabesti cu anumite hotarari/idei deja formate. Pe forum ai de-a face cu temperamente diferite, unii mai ironici, altii mai putin, unii mai priceputi, altii mai putin, unii mai orgoliosi, altii mai putin, in timp o sa vezi ca in momentul in care ai o problema la masina, se gaseste cineva care sa-ti dea un sfat/parere/idee(asta nu inseamna ca e obligatoriu si cea corecta). Dar inainte de toate, tu trebuie sa mai umbli la atitudine. Nu te pricepi, dar mai faci si pe zmeul. Asa nu rezolvi nimic.

 

A, si inca ceva... Vezi cu scrisul, fara scurtaturi gen mirc/mess ....parerea mea, tu faci ce vrei

Edited by cristi_vlh
Link to comment
Share on other sites

In loc sa zici mersi ca mai inveti si tu ceva despre masina ta,tu numai jignesti .

 

 

daca atzi explica frumos nu v-ar vorbi nimeni urat ...dar knd va vad plini de arfe si va vedetzi si voi baietzi k shtitzi aia,aia si aia ... ma ia durerea de cap ...

 

 

Sincer, in afara de tine nu am auzit pe nimeni sa fi avut vrun comportament jignitor !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.