Jump to content

E30 325i , 89 G U W , Mtech 2


Guwy

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maxim respect pentru munca care o faci .. in ochii mei asta e adevarata pasiune ..daca as gasi un garaj mai mare in zona mea sa am loc de tot ce imi trebuie m-as apuca si eu mai serios, mi-ar place . asa m-am puturosit si ma duc la service :unsure: si acasa stau si ma joc pe calculator ..

Sper ca la exterior o sa o tii cat mai aproape de original.

Multa bafta si putere de munca .. :blink: ca te-ai inhamat la ceva treaba

Multumesc , intradevar pentru mine este o pasiune foarte , foarte mare , iar in legatura cu service-ul mie personal nu prea imi place sa imi munceasca altcineva la masina .

La exterior cred ca ai vazut kit-ul care l-am cumparat si rotile .

Salut !

 

 

Misto project , iti trebuie bani si rabdare multa.

Sa ne tii la curent si cu costurile.

O sa va tin la curent cu ce se va intampla la masina insa costurile nu cred ca isi au rostul si nici nu stau sa pun pe hartie banii care Ii bag in masina , fiindca nu are rost .

Salut !

 

 

ti-ar placea cam asa sa iese la sfarsit ? :bashwall:

Cred ca visul oricarui posesor de e30 este mtech2 , iar dupa parerea mea este cel mai tare kit pentru e30 dar datorita costurilor foarte mari ale unui asemenea kit foarte putin isi permit sau doresc sa isi cumpere ... sincer cu 1000 de euro iti pui 2.5 24valve .

Salut !

 

 

Mult succes in proiectul tau! Sa ne mai tii la curent. Ai toata admiratia si respectul meu. Sunt tare curios cum va arata la sfarsit.

Multumesc , asa cum am spus mai sus o sa va tin la curent ... sper sa arate frumos .

Salut !

 

 

De admirat curajul tau ! <_<

 

Multa bafta in continuare :)

Multumesc !

Salut !

Edited by Guwy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ceva nou?

Da , am terminat tinichigeria ... astazi urmeaza sa o scot de la tinichigiu si sa o aduc acasa sa o antifonez bine , bine sa o aranjez un piculet si la vopsitorie cu ea .

Edited by Guwy
Link to comment
Share on other sites

ceva nou?

Da , am terminat tinichigeria ... astazi urmeaza sa o scot de la tinichigiu si sa o aduc acasa sa o antifonez bine , bine sa o aranjez un piculet si la vopsitorie cu ea .

mai rar unul ca tine....am vazut pozele de la inceput. cand o termini (cat de cat) sa le pui si pe alea de la inceput, sa vedem cum ia viata un e30. bafta si ne vedem pe strazi

Link to comment
Share on other sites

ceva nou?

Da , am terminat tinichigeria ... astazi urmeaza sa o scot de la tinichigiu si sa o aduc acasa sa o antifonez bine , bine sa o aranjez un piculet si la vopsitorie cu ea .

mai rar unul ca tine....am vazut pozele de la inceput. cand o termini (cat de cat) sa le pui si pe alea de la inceput, sa vedem cum ia viata un e30. bafta si ne vedem pe strazi

Din pacate nu mai am poze cum arata , s-a stricat hard disk-ul la calculator si nu mai am nici o poza , dar oricum era intr-o situatie jalnica cand am luat-o .

O sa va pun poze cum arata acum , dar mai pe seara .

Edited by Guwy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I-am mai luat cateva acareturi la urs :

Scaune BMW e36 ( pisica ) .

Bara spate '90 si fusta fata '90 .

Cand mai fac rost de $ Ii cumpar si bara fata de '90 + proiectoare + gurile alea care vin langa proiectoare si faruri cu lupa .

O sa revin cu poze mai pe seara s-au maine .

Va salut pe toti !

Link to comment
Share on other sites

Ai montat scaunele ? ceva progrese ? Poze noi ?

Nu am mai facut nimic , m-am lovit la picior ... iar pana la montatul scaunelor mai este un drum extrem de lung <_< .

Salut !

Link to comment
Share on other sites

Azi i-am luat si faruri cu lupa ... dar din pacate cel dupa partea dreapta este cu lupa , iar cel dupa partea stanga cu lupa si smiley .

Daca mai are cineva ca mine , dar sa aiba pe partea dreapta cu lupa si smiley s-au pe stanga cu lupa si vrea sa facem schimb sa il dau pe cel cu lupa si sa imi dea cu lupa si smiley , s-au sa il dau pe cel cu lupa si smiley si sa imi dea cu lupa sa ma anunte ( sa nu fie crapate ) ... :) .

Aaa si i-am mai luat si ceas digital <_< .

Edited by Guwy
Link to comment
Share on other sites

Am eu unu cu lupa doar. Cred ca e de stanga, nu mai sunt sigur.

Am luat o piatra intr-unul din ele si cand am cumparat am gasit d'alea cu dermatograf si a trebuit sa iau pereche.

Edited by Draganec
Link to comment
Share on other sites

Am eu unu cu lupa doar. Cred ca e de stanga, nu mai sunt sigur.

Am luat o piatra intr-unul din ele si cand am cumparat am gasit d'alea cu dermatograf si a trebuit sa iau pereche.

Pai uita-te si tu te rog frumos si spune-mi cum este !

Salut !

Link to comment
Share on other sites

E de stanga, farul e intreg, l-am dat jos de pe masina din motive estetice. Daca te intereseaza schimbul lasa-mi pe pm nr. de tel.

Numai bine!

Multumesc mult pentru far <_< , acum ursul are 2 ochi la fel .

Salut !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.