Jump to content

un pret pentru masina asta?


Mpower

Recommended Posts

salutare

am un bmw 318i din `93 ,pe care initial am vrut sa il inmatriculez pentru mine,dar s-a ivit sa mai fac rost de ceva banuti si o sa vreau sa iau un e46.

cat as putea sa iau pretul maxim acum pe ea? vreau sa merg in piata dar nu stiu cat sa cer si sa o pun pe net la anunturi dar nu stiu cat sa cer.

masina are rar-ul facut,a fost in romania doar 3 luni,pe numere rosii.

aici sunt si pozele cu ea

post-24104-1239047250_thumb.jpg

post-24104-1239047272_thumb.jpg

post-24104-1239047291_thumb.jpg

post-24104-1239047308_thumb.jpg

post-24104-1239047343_thumb.jpg

post-24104-1239047447_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

dezmembreaza-l <_<

 

...pai mergi in piata si vezi cat cer altii pe masina similara cu a ta.

plus ca fiecare stie in cat ii sta masina, daca este dispus sa vanda in pierdere etc.

 

fiecare masina e diferita de alta. chiar daca au aceleasi caracteristici si dotari.

 

Daca iti sunt OK 1000 euro...o vinzi cu 999 euro :)

Daca sta in 1500 euro...idem :bashwall:

 

Pe forum nu gasesti raspunsul...

Link to comment
Share on other sites

Cea mai buna varianta este sa o dezmembrezi si sa o vinzi pe piese...nu stiu daca castigi dar macar iti scoti banii.Asta e tara in care traim...ma intreb zi de zi de ce vecinul de la 2 care are dacie si polueaza de rupe nu trebuie sa plateasca absolut nimic pentru ea...in timp ce altii incearca sa isi inmatriculeze o masina straina si de 1000 de ori mai buna ca si dacia si trebuie sa plateasca atata... <_<
Link to comment
Share on other sites

salutare

am un bmw 318i din `93 ,pe care initial am vrut sa il inmatriculez pentru mine,dar s-a ivit sa mai fac rost de ceva banuti si o sa vreau sa iau un e46.

cat as putea sa iau pretul maxim acum pe ea? vreau sa merg in piata dar nu stiu cat sa cer si sa o pun pe net la anunturi dar nu stiu cat sa cer.

masina are rar-ul facut,a fost in romania doar 3 luni,pe numere rosii.

aici sunt si pozele cu ea

 

 

parerea mea este ca masina arata bine, este ingrijita. nu trebuie sa te iei dupa cei care iti ofera 500 sau 1000 de euro. vezi care este pretul corect in functie de cum se vand astfel de masini. chiar nu stiu cat este taxa in conditiile actuale. si despre asta trebuie sa te interesezi.

succes!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.