Jump to content

Pisica mea frumoasa


zeky

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma lasi?

Nu :lol: Daca cauti pe gogu', mai toate firmele care monteaza folii au anunturi care incep asa:

* Cresc confortul la volan, reducand efectul de orbire de la farurile masinilor din spate;

* Cresc eficienta instalatiei de aer conditionat;

* Retin pana la 99% din razele ultraviolete care decoloreaza interiorul si pot cauza cancer de piele;

Asta este motivul principal pentru care multi isi pun folie :lol:

 

Si cu asta eu zic sa incetam off topicul. Scuze zeky :)

Link to comment
Share on other sites

La faza cu eficinetza instalatie de aer conditionata te contrazic!! e de 5 ori mai cald cand ai folie !!!! pune mana pe geamul normal si pune mana pe ala cu folie sa vezi ca partea fara folie e rece si partea cu folie e calda!!!
Link to comment
Share on other sites

Retin pana la 99% din razele ultraviolete care decoloreaza interiorul si pot cauza cancer de piele :) :lol:

 

Si asta e la oha...razele ultraviolete nu intra prin nici un geam. Deci clar pica. Pai iti dai seama cat de prajiti am fi daca am merge la un drum de 6 ore in soare cu masina. Dar nu se intampla nimic. Si asta fara folie.

 

Scuze si eu de off...dar imi spuneam off-ul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Si suspensia sport de ce ai pus-o?sa ai echilibru pe sinele............. alea de transport in comun?in fine hai baga si niste borbet buza lata,cauciuc de 35 si hai cu ea la omorat cerculete,drifturi,sparge-i cutia,motorul sau propteste-o undeva ca asta e teribilismul,nu stiu dar adevaratii posesori de asfel de masini sunt cei care le intretin,modifica ceva util la ele si se bucura calatorind cu ele,ori tu imi dau seama pt. ce vrei tu sa modifici masina asta,placeri neintelese,cel putin pt. mine,succes....la modificat.....
Link to comment
Share on other sites

Si suspensia sport de ce ai pus-o?sa ai echilibru pe sinele............. alea de transport in comun?in fine hai baga si niste borbet buza lata,cauciuc de 35 si hai cu ea la omorat cerculete,drifturi,sparge-i cutia,motorul sau propteste-o undeva ca asta e teribilismul,nu stiu dar adevaratii posesori de asfel de masini sunt cei care le intretin,modifica ceva util la ele si se bucura calatorind cu ele,ori tu imi dau seama pt. ce vrei tu sa modifici masina asta,placeri neintelese,cel putin pt. mine,succes....la modificat.....

 

Ptiu drace :) ...am intrat aici crezand ca-ti prezinti tu masina Bogdane.

Esti patologic man!!

Poluezi postul omului care prezinta o masina asa frumoasa si ingrijita

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Si suspensia sport de ce ai pus-o?sa ai echilibru pe sinele............. alea de transport in comun?in fine hai baga si niste borbet buza lata,cauciuc de 35 si hai cu ea la omorat cerculete,drifturi,sparge-i cutia,motorul sau propteste-o undeva ca asta e teribilismul,nu stiu dar adevaratii posesori de asfel de masini sunt cei care le intretin,modifica ceva util la ele si se bucura calatorind cu ele,ori tu imi dau seama pt. ce vrei tu sa modifici masina asta,placeri neintelese,cel putin pt. mine,succes....la modificat.....

Poate că are suspensie sport şi articulaţie ĂŽn stare bună, deci este o plăcere să-şi conducă astfel maşina.

 

A ta probabil că are articulaţia praf.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Ciupanezu.....degeaba spui,iau 10 oameni posesori de masini sa-si de-a cu parerea,dar oameni care sta bine cu....materia cenusie sa vedem ce parerea are despre asfel de modificari,pai sa faci modificari la o masina dar modificari utile,deci eu unu nu suport suspensia sport ca orice om normal din tara asta posesor de masina,nu stric nici un topic,e o parere,sa mearga inainte cu modificarile si planurile lui la masina asta.
Link to comment
Share on other sites

Ciupanezu.....degeaba spui,iau 10 oameni posesori de masini sa-si de-a cu parerea,dar oameni care sta bine cu....materia cenusie sa vedem ce parerea are despre asfel de modificari,pai sa faci modificari la o masina dar modificari utile,deci eu unu nu suport suspensia sport ca orice om normal din tara asta posesor de masina,nu stric nici un topic,e o parere,sa mearga inainte cu modificarile si planurile lui la masina asta.

 

Bogdane esti offtopic...

Vaita-te pe alt thread..Aici un om isi prezinta masina.

Oamenii aia care STA bine ARE ce face nu stau sa-si DE-A cu parerea

Multi oameni posesori de masini suporta...

Mai , tu chiar scrii ce-ti trece prin cap, te plictisesti sau doar contorizezi posturi?

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.