Jump to content

Cumpar airbag rotund (volan sport) sarit


Recommended Posts

Asa cum spune si titlul imi trebuie un airbag pt volan de M dar sarit.Astept oferte

am gasit eu un volan sport cu comenzi cu airbag-ul sarit, e pe masina, suna ma sa discutam sa l luam daca vrei. eu iau volanul cu comenzi daca ne impacam la pret-0756.958577

Link to comment
Share on other sites

Gabi daca putem negocia putin la pret as fi interesat de airbagul tau.

B.M.W. multumesc frumos pt gestul tau ,esti chiar amabil.Maine iti spun sigur fiindca am mai vrb cu cineva si nu vreau sa il incurc.

Edited by ro_jamess
Link to comment
Share on other sites

Gabi daca putem negocia putin la pret as fi interesat de airbagul tau.

B.M.W. multumesc frumos pt gestul tau ,esti chiar amabil.Maine iti spun sigur fiindca am mai vrb cu cineva si nu vreau sa il incurc.

 

ok. sa ma anunti dinainte ca sa ii zic la cel la care l-am lasat sa il caute.

Link to comment
Share on other sites

Salut.Se pare ca din cealalta parte nu am nici un raspuns.Daca mai este valabila oferta ta o voi accepta cu mare placere cu mentiunea ca atunci cand imi voi cumpara airbag iti voi inapoia capacul.Imi spui te rog unde tre sa vin sau cum putem lua legatura
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.