Jump to content

vand kit ambreaj plus volanta bmw e46


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merge pe 318d ,2003, touring, motor m47n204d4 , 228mm disc?

 

Kit ambreiaj si volanta cu masa dubla Luk pentru e46 320d 150cai pana in 05/2003 1800 ron -PRODUSE NOI

Salut, imi trimiti si mie o poza cu ele pe mail te rog, si cateva date despre kitul asta... lucian75ro@hotmail.com . Mersi!

 

 

salut

nu merge pe 318d

poze reale ale produselor le gasesti la inceputul topicului

volanta se potriveste pe 320d compact, berlina si touring incepand cu 09/2001 pana la 04/ 2003

kitul de ambreiaj se potriveste la 320d compact, berlina si touring incepand cu 09/2001 pana la 04/2003 , pe 330d si pe 330xd

 

Caseta de directie e46 110kw?

 

salut

nu am caseta de directie doar acest kit de ambreiaj si volanta si placute de frana textar mai am

 

Ma intereseaza si pe mine un pret la caseta de directie pentru e46 320d 110kw... mc

 

salut

nu am caseta directie

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

La ce pret este volanta + kit-ul de ambriaj pt un 320d din 2000, 136 CP?

 

Merci

 

salut brandex

din pacate asta este singurul pe care il mai am dar am mai vandut pentru varianta de 136 de cai cu 2000 de ron - cu cat il dadeam si pe acesta insa vreau sa scap de el de aceea il dau cu 1800

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

La ce pret este volanta + kit-ul de ambriaj pt un 320d din 2000, 136 CP?

 

Merci

 

salut brandex

din pacate asta este singurul pe care il mai am dar am mai vandut pentru varianta de 136 de cai cu 2000 de ron - cu cat il dadeam si pe acesta insa vreau sa scap de el de aceea il dau cu 1800

 

OK, merci de raspuns.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Salut!

Pentru e 46 320d din 2000, 136 cai mai aduci kit ambreiaj+volanta? Daca da si la ce pret? MULTUMESC!

 

 

nu cred. Astept de cateva zile un mail de la distribuitor. Ultimul kit plus Volanta pentru 136 cai l-am dat cu 2000 de ron anul trecut

 

328i e36, aduci ambreiaj?

 

nu

Link to comment
Share on other sites

nu cred. Astept de cateva zile un mail de la distribuitor. Ultimul kit plus Volanta pentru 136 cai l-am dat cu 2000 de ron anul trecut

 

OK! Astept un semn de la tine pe adresa de mail ppmihail@yahoo.com sau pe forum, in caz ca poate se rezolva problema cu distribuitorii tai.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.