Jump to content

Romania-Hoti-BMW


mailman

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proprietaru masinii nu ii un pustan de 25 de ani plin de figuri..din pacate ii un domn destul de batran ...care intrase intr-un bar cu nevasta timp de o ora ....

Batran... <_< la doua noaptea... :) cu nevasta... :bashwall: tot am indoieli. Totusi, doamne cata pricepere si abilitate au astia... :blink: si alarma... E prea mult ptr. mine! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

e cam cusută cu aţă albă. adică cine umblă cu toate sculele alea după el, la plesneală. doar la sigur se dau lovituri din astea. deci, faza că el era ĂŽntâmplător la bar cu nevasta, e greu credibilă.

 

who knows, poate a dat 25k euro pe maşină anu' trecut, şi a intrat săptămâna trecută pe forum, a văzut e60 525d cu 12500 (şi care nici măcar nu s-a vândut la banii ăia <_< ), şi s-a speriat că nu-şi mai scoate banii niciodată pe ea. :)

 

 

şi mai ceva, n-au lăsat-o pe bca să se zgârie pragurile, au lăsat-o pe lemne, care-s mai moi. păi dacă hoţii au văzut maşina ĂŽn faţa unui BAR, deci nu ĂŽn faţa unei case, erau siguri că proprietarul poate ieşi oricând...

Edited by blue6
Link to comment
Share on other sites

cand era moda la dacii..se lasau pe sticle de lapte, venau 2 mai solizi si unu mai micut, aia solizi ridicau, ala micu punea sticlele si plecau cu rotile...

 

dar de aici si pana la a pune lemne...plus de asta trebuia sa ia si tragerul, ca erau 4 suruburi, fuzetele cu totul ca dureaza 3 minute la bucata, etrieri..etc

Link to comment
Share on other sites

Tin minte ca acum cativa ani unui prieten de-al meu tot la fel i-au lasat masina (un Camaro foarte misto) fara semnalizari , jante si tot la fel au pus-o pe niste butuci. Asta se intampla in fata blocului. Romania frate, ce sa-i faci !
Link to comment
Share on other sites

baieti nu fiti regionalisti ca din pacate din cauza acestor oameni care se afla printre noi pretutindeni suntem priviti ca un popor de hoti.daca ar fi ca la arabi ,pe care multi dintre noi ii considera inferiori, adica daca furi sa iti taie mana. ne-am mai civiliza un pic si ar pleca dracu odata toti hotii astia din tara asta.
Link to comment
Share on other sites

baieti nu fiti regionalisti ca din pacate din cauza acestor oameni care se afla printre noi pretutindeni suntem priviti ca un popor de hoti.daca ar fi ca la arabi ,pe care multi dintre noi ii considera inferiori, adica daca furi sa iti taie mana. ne-am mai civiliza un pic si ar pleca dracu odata toti hotii astia din tara asta.

Crezi ca nu gaseste "geniul" roman o portita de scapare?

Link to comment
Share on other sites

baieti nu fiti regionalisti ca din pacate din cauza acestor oameni care se afla printre noi pretutindeni suntem priviti ca un popor de hoti.daca ar fi ca la arabi ,pe care multi dintre noi ii considera inferiori, adica daca furi sa iti taie mana. ne-am mai civiliza un pic si ar pleca dracu odata toti hotii astia din tara asta.

 

 

stai linistit ca si la arabi se fura destul.

Link to comment
Share on other sites

deci chiar nu prea imi vine sa cred ca este adevarat... cum mama dracului sa iti fure rotile...farurile, bara...... sa nu vada nimeni nimic.......totusi este undeva parcata intro parcare afara....vedeam in italia sau franta ca furau rotile la masini dar le furau din parchinguri...vorba aia erau cat de cat protejati...erau intre masini.....asa in plina strada......

oricum daca i sa pradat masina asa ...cred ca o sa ma inscriu pe lista de emigrari........

 

 

Vi si tu ? eu deja astept actele si merg sa ma milogesc la ambasada <_<)

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu cred. cred mai repede ca e o cheie facuta de proprietar sa ia niste bani de la asigurare sau ceva de genul asta.

 

 

e foarte posibilĂŁ Âşi varianta asta, mai ales cĂŁ a avut grijĂŁ sĂŁ-Âşi punĂŁ maÂşina pe lemnele alea, tĂŁiate special parcĂŁ. <_< ĂŽn state e trendy acuma sĂŁ-Ăži dai foc la maÂşinĂŁ, sĂŁ-Ăži iei banii de la asigurare.

 

de obicei se lasa pe 2 bca si pe 2 cricuri!

 

 

lucrezi la asigurari?

 

sa zicem ca am avut cativa prieteni cand eram si eu mai mic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.