Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

A fost actualizat primul post cu o serie de linkuri ce vor fi updatate permanent.

 

Va rog sa postati o cerere pentru un manual doar daca acesta nu se regaseste in primul post sau linkul sĂŁu a expirat.

 

Cei care detin manuale sau diferite informatii ce pot fi facute publice fara a incalca drepturile de autor, sunt rugati sa contacteze unul din moderatori pentru actualizarea primului post.

 

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Pentru toti,

 

Am venit acasa cu manualul E46 de la Haynes in geanta.

Va tin la curent cum si ce...Intre timp pt. orice info, dati PM

Modele acoperite: 316i pana la 330i

Motoare:1796 cc pana la 1995 cc (inclusiv valvetronic) in 4

2171 cc pana la 2979 cc in 6

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor conducatorilor si iubitorilor de BMW-uri! Tocmai mi-am cumparat un 320i, E36! E super! Acum caut ceva documentatie pentru ca sunt la inceput si am mult de recuperat! Sper sa gasesc aici. Sunt multe link-uri utile!
Link to comment
Share on other sites

Un manual pentru Bmw 318 d 2006.07 motor de 2mii .. plss il am in germana dar nu ma descurc d loc..si imi cam apar errori in bord si nu stiu ce e cu ele .. stima (e90 cred ca ii zice) Edited by Axo
Link to comment
Share on other sites

Un manual pentru Bmw 318 d 2006.07 motor de 2mii .. plss il am in germana dar nu ma descurc d loc..si imi cam apar errori in bord si nu stiu ce e cu ele .. stima (e90 cred ca ii zice)

deci pentru 318 D e90 ? manual de utilizare aveti ? ms

Link to comment
Share on other sites

Cum era aia cu Dumnezeu care iti da, dar unora nu le baga si in traista ?

 

http://img6.imageshack.us/img6/8650/95218955.jpg

 

Uite maestre ce zice dumnezeu si traista <_<)

 

Fisierele care v-au fost transferate nu se regasesc pe serverele Transfer.ro.(au trecut mai mult de 10 zile de la data transferului?)

Contactati persoana care a efectuat transferul si rugati-l sa vi le transfere din nou.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu am gasit manual pentru e46 320D fara facelift!!!! E numai ala pentru facelift!

primul atasament e pt tine...

 

se gaseste ceva pt E90 318? ms

da-mi o adresa de mail si iti trimit eu manualul...

 

Se poate va rog un manual ptr E46 316ti, 02/2002. Linkurile de pe prima pagina nu func. Am incercat sa down 316i e46. Multumesc anticipat.

al doilea atasament e pt tine.

 

succesuri tuturor !

2001_manual_3_sedan.zip

2002_3_sedan.zip

Link to comment
Share on other sites

16:9 e navigatia mica, parca, nu ? <_>

 

eu am un manual pt navigatie cu OnBoardMonitor...

 

daca e ceea ce iti trebuie, sa imi spui... oricum voi avea nevoie de o adresa de mail sa ti-l pot trimite...

 

se gaseste ceva pt E90 318? ms

ti-am trimis e-mail...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.