Jump to content

vand arcuri sport oem E46


Recommended Posts

vand arcuri sport(m tech ) pentru E46,au fost pe masina mea le-am schimbat pentru ca am luat o suspensie H&R completa nu sunt sigur cat coboara fata de stock aproximez undeva 3 cm fata si 2 spate poate chiar mai mult.Pret 100 euro.Pentru alte relatii:0723.318.581 sau alecs230ro@yahoo.com masina avea 66 mii km cand au fost schimbate deci eu zic ca sunt in stare buna <_< poze mai pe seara :) edit:eu sunt din Bucuresti Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

pai 400 ron zic ca e ok, fa o oferta ,coborarea nu imi dau seama cred ca 30mm fata si 20mm spate ceva de genu asta

salut baros, te rog sa masori inaltimea arcurilor din spate cit au, cer prea mult plz, cele normale au 23 cm si as vrea ca astea sa nu fie mai mici in inaltime mai inalte da k nu ma deranjeaza multumesc

Link to comment
Share on other sites

o sa masor oricum ca idee arcurile H&R de spate care le-am luat erau un pic mai inalte ca astea,daca e iti pun o poza cu arcuri sport vs H&R

H&R ar trebui sa coboare 3,5 cm pe spate fata de stock ,se pare ca H&R fiind progresive lucreaza altfel,oricum diseara masor si ai un raspuns.

PS:oricum ai grija arcurile sunt pentru motoare benzina 6 cilindri daca ai benzina 4 cilindri sigur nu merg (masina va sta ridicata de bot) pentru dizel nu stiu <_<.Acum am citit mai atent astea clar sunt mai joase decat arcurile normale deci vor fin sub 23 cm undeva la 20 suspectez :) daca vrei am si niste arcuri simple (stock ) ale uni amic o sa il sun sa vad cat vrea pe ele sau daca le vinde

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

o sa masor oricum ca idee arcurile H&R de spate care le-am luat erau un pic mai inalte ca astea,daca e iti pun o poza cu arcuri sport vs H&R

H&R ar trebui sa coboare 3,5 cm pe spate fata de stock ,se pare ca H&R fiind progresive lucreaza altfel,oricum diseara masor si ai un raspuns.

PS:oricum ai grija arcurile sunt pentru motoare benzina 6 cilindri daca ai benzina 4 cilindri sigur nu merg (masina va sta ridicata de bot) pentru dizel nu stiu <_ am citit mai atent astea clar sunt joase decat arcurile normale deci vor fin sub cm undeva la suspectez : daca vrei si niste arcuri simple ale uni amic o sa il sun vad cat vrea pe ele sau le vinde>

ms dar cele normale le am pe masina, cele sport ma interesau ,vorbim, ms de intelegere

Link to comment
Share on other sites

pai 400 ron zic ca e ok, fa o oferta ,coborarea nu imi dau seama cred ca 30mm fata si 20mm spate ceva de genu asta

salut baros, te rog sa masori inaltimea arcurilor din spate cit au, cer prea mult plz, cele normale au 23 cm si as vrea ca astea sa nu fie mai mici in inaltime mai inalte da k nu ma deranjeaza multumesc

ok inseamna ca am inteles eu gresit?aici zic ca vrei sa masor inaltimea arcurilor spate apoi zici ca ai vrea ca arcurile sport sa nu fie mai mici in inaltime de 23 cm(cat au alea stock) sincer cred ca e aproape imposibil,arcurile sport sunt mai imici decat cele stock.

<_<

 

oricum le masor si iti zic cat sunt ,chiar sunt curios eu estimez ca au aprox 20 cm,cu ocazia asta vad cat coboara M tech :)

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.