Jump to content

BMW 318 Ti compact M-Paket Euro4, 143 cp, motor 1995 cm, 2003


doru111

Recommended Posts

* Informatii generale despre masina:

o Inmatriculata RO 2008 APRILIE

o An fabricatie: 2002, inmatriculata in germania 2003

o 95500 kilometri

o Capacitate: 1995 cmc

o Putere: 143 CP

o Carburant: Benzina

o Norma poluare: Euro 4

 

* Dotari:

o Climatizare: Climatronic

o Airbaguri: 6

o Geamuri electrice

o Oglinzi electrice

o Alarma

o Inchidere centralizata

o ABS, ESP - DSC 3

o xenon original

o navigatie mica cu DVD - mk4, scaune M sport alcantara, pachet M exterior - interior, volan piele M sport cu comenzi, jante spath 17- 225/45/17, magazie 6 CD, pachet interior carbon, cutie steptronic cu kikdown, trapa sticla , oglinzi heliomate electrice, computer de bord, pilot automat

o motor generatie noua, euro 4, se vinde si acum pe bmw nou, am si jante la ea cu cauciucuri de iarna

 

* Pretul masinii:

o Pret: 9300 Euro

o Pretul este usor negociabil

 

 

Date de contact:

 

* Numar de telefon: 0761.568.100

post-10266-1244135983_thumb.jpg

post-10266-1244136010_thumb.jpg

post-10266-1244136038_thumb.jpg

post-10266-1244136080_thumb.jpg

post-10266-1244136097_thumb.jpg

post-10266-1244136123_thumb.jpg

post-10266-1244136142_thumb.jpg

post-10266-1244136167_thumb.jpg

post-10266-1244136197_thumb.jpg

post-10266-1244136217_thumb.jpg

post-10266-1244136239_thumb.jpg

post-10266-1244136257_thumb.jpg

post-10266-1244136273_thumb.jpg

post-10266-1244136293_thumb.jpg

Edited by doru111
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1. Considera comentariile ca pe un UP! Iti sta topicul sus!

2. Nu e vorba de invidie...

Asta-i masina mea (probabil cel mai marfa compact din RO). Asa ca pe bune, nu-i INVIDIE! :)

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...60&start=60

3. Masina e pusa la vanzare unde vrei tu... pe Autovit sau in alta parte. Pe BMWclub ORICE comentarii la rubrica de Mica Publicitate sunt permise. Iar toba e HIDOASA!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

1. Considera comentariile ca pe un UP! Iti sta topicul sus!

2. Nu e vorba de invidie...

Asta-i masina mea (probabil cel mai marfa compact din RO). Asa ca pe bune, nu-i INVIDIE! :)

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...60&start=60

3. Masina e pusa la vanzare unde vrei tu... pe Autovit sau in alta parte. Pe BMWclub ORICE comentarii la rubrica de Mica Publicitate sunt permise. Iar toba e HIDOASA!

 

Vad k trapa n-ai, navigatie DVD delok, magazie CD, senzori de lumini ba, clima e d-aia ieftina cu 5 butoane, incalzire in scaune PA, de cutie de viteza nu mai vorbesc....nu compara tiptonicu meu cu manuala ta ... io nu dau morti la masina, dar kikdownu e smecherie ca si programu sport la cutie la fel... Io vreau masina sport confortabila si dotata - impozit asigurare consum mici...tu vrei altceva....

In consecinta alte gusturi alte ciorbe de peste....nu comparam calu cu magaru !

Facem comparatie daca e cazu, deocamdata aici sunt anunturi asa k te rog sa te abtii, postu meu e stict pe vanzare... Si stai tu linistit k sunt multe M compacturi mult mai dotate ca al tau chiar si k al meu in Romania...

 

APROPO SCADE PRETU LA 8800

 

k ma pierd in detalii cu toti copiii ...

Edited by doru111
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea este ca oamenii care vor strict publicitate NU AU CE CAUTA PE FORUM.

1. Daca nu stii nu e bine sa fii arogant. Intelegem ca esti incepator si nu ai habar de BMW-uri dar de aici pana sa aberezi e cale lunga. Pai prietene, tu ai clima care s-a pus pe E46 FARA FACE LIFT iar eu am CLIMA CARE S-A PUS PE TOATE E 46 dupa 2002 -FACELIFT- (sedan, coupe, compact, combi)! Deci "clima aia ieftina cu 5 butoane" e defapt clima la toate BMW-urile E46 mai noi.

2. Vad ca ai mania persecutiei si ai senzatia ca toate posturile sunt indreptate impotriva ta. ESTE UN FORUM, nu un site de publicitate! Cat despre steptronic... e praf pe motorasul ala de 1.8! In plus, unii vor MANUALA. Or mai fi compacturi M pack dar NU cu motor de 2.5...

3. NU MAI PUNE 2003 ca induci lumea in EROARE. MASINA AIA E FABRICATA IN 2002!!!!

Ma rog, BAFTA LA VANZARE, ce sa zic insa aici e FORUM!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar motoru tau euro 1 2 3 de pe compact de 2,5 nu se mai vinde din 2004 pe bmw - in consecinta e depasit si invechit moral, nu se compara cu motoru de 1995 cm, 143 cp ( motoru de pe compactu meu ) care e generatie noua, euro 4 si in plus se vinde si acum pe bmw euro 4 si 5 - sa te uiti de curios in oferta www.bmw.ro. Daca ai posibilitatea sa te Luminezi te rog fa-o, exista google pentru toata lumea, pentru orice pestishor plin de ingamfare care crede ka masina lui e miezu. Mai au si altii masini mult mai tari ca a ta si nu macane atat !!!

Despre otiuni nu mai spun nimik k esti pe dinafara !

 

 

Parerile tale le tii aks nu pe anuntu meu !

3series_sedan_datasheet_1.pdf

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

Motorul de 2.5 e EURO 4. Motorul tau nu se mai pune pe nici un BMW actual. Despre optiuni nu mai zic nimik (nu ai nici o treaba cu BMW)! Pacat de tine ca nu vrei sa inveti nimic! Esti irecuperabil! E ultimul post pe topicul asta! Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

N-are el treaba cu realitatea, din moment ce crede ca motorul acela cu valvetronic, lansat in 2001 INCA se pune pe BMW acum. Nu numai ca nu se mai pune pe BMW acum, dar nu se mai pune pe BMW din 2005!

 

Am editat :)

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

"clima ieftina" cu 5 butoane nu s-a pus pe toate facelifturile. eu am facelift si are clima "mai scumpa" :lol:

motorul de 2.0 143cp inca se pune pe motoarele bmw, dar cu putere micsorata, insa orice mecanic va va spune ca e o mizerie (la fel am si eu pe a mea, si sunt satul) :)

cum puteti sa spuneti ca aveti compacturi frumoase? e plonasm baieti. asta nu e bmw, e un hibrid intre opel astra si e46 :lol:

urate masini aveti

Edited by dintedeaur
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

In primul rand ca nu cunosti semnificatia cuvantului pleonasm! :) Daca BMW compact si frumos e pleonasm, atunci noi iti multumim! Cat despre alte comentarii stupide, ramai tu in turma cu sedanul... sunt mai multe ca Logan! Am niste colegi de serv cu Clio (nu le au cu masinile) care cand vad E46 sedan zic "bmw din ala vechi, bmw din ala de vezi pe toate drumurile"!

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.