Jump to content

masina mea...un 525d


cata_meu_blue

Recommended Posts

Daca prind un borfas dasta de 2 lei cred ca intru eu la puscarie, nu el......

 

ps: acum aproximativ 2 luni mi-au spart si mie geamul din dreapta si mi-au furat Gps-ul (cateva minute de neatentie au fost din partea mea si gata...).

 

 

jeguri de oameni , eu am scaunul de la copil in masina, sper sa nu ma tresesc cu surprize. am dat 500 ron pe el la reducere. oricum e cam greu de scos , dacat daca taie centura. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

din pacate am vazut masini sparte pt un detector radar de 150lei. sa ne fereasca domnu de gunoaiele astea. eu am spus ca daca prind unul de asta intai ii fac eu o "morala" si apoi chem politia. sa o stapanesti sanatos!
Link to comment
Share on other sites

ceva de genul.nu stiu exact cate elemente de exclusive are dar are.

cateva dintre ele:bandouri cu insertii crom pe partea inferioara,trimuri in 2 culori,lemn volan,ornament crom portbagaj,portiere cusute in piele(inclusiv manerele),scaune fata si bancheta spate cu acele insertii de piele mai deosebite ca sa zic asa,suportul oglinzilor si imbinarile dintre geamuri fata si spate(nu stiu exact cum se numesc)vopsite in negru lucios,cam astea imi vin in minte acum :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.