Jump to content

BMW E60 tuning / before and after / titan mat


madliv

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

=))))) incerdibil de oribil, cum ? cum? poti sa ii faci asa ceva unei masini ,nu inteleg cum te mai suporta masina aia dupa ce i-ai facut. E ca si cum l-ai lua pe Beckam si l-ai imbraca in haine din europa dalea cu mike in loc de nike. Normal ca omu fiind destul de bn. tot ar arata cat de cat acolo bn , dar cu totul altfel ar fi imbracat de la firme de firme . Asa si cu e60 ala el saracu mai se tine un pic sa nu cazi pe jos de ras cand o vezi ca la baza e masina super frumaosa , dar cum sai pui asa praguri de dacia 1310 si bara aia spate cu aerisirile alea, s-a terminat orice jmecherie( nu m-am uiatat daca esti de la tara ca tunci s-ar explica tot) . Sa nu mai zic de jantele alea copie nereusita de M6. Sincer Neagra (in nici-un caz mat cum spuneau unii pe aici ) cu stopuri de M5 niste jante pe 19 de M5.Ai avea cu totul alta prezenta.Nu e masina mea perfecta ,nu ma cred critic de masini , dar ma cred super in masura sa comentez pe marginea acestei masini cand o vad.Pacat de ea ca a incuput pe mainile tale .Si nici nu vreau sa ma gandesc cati bani ai bagat in ea.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Probabil ca acest e60 e ca-n reclama aia cu rencarnarea masinilor , intr-o viata anterioara o fi fost vre-un e12 care a bagat in mormant ceva oameni si acum plateste cu varf si indesat :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
fiecare cu gusturile lui,dar nr de inmatriculare amplasat pe grila aia cred ca afecteaza racirea motorului in sezonul cald

buna baiezii :lol: , deci e chestia de gusturi cum e vb romanului , ,,nu t potzi c..a an gusturile omului,, :) andraznesc sa dau si io aici cu parerea ca doar nudau cu parul, personal gandesc ca prin design-ul schimbat are un pic loock de audi cu rama sa de radiator mare si chestia asta de bi-color la care daca tot ai vrut so faci trebuia sa vopsesti masina complect noua si asta din 2 culori care se potrivesc mai frate , sa se VADA tuning nu ....masinuta asta ce culoare a avut original albastru sau gri si ce ai zis lasa ca gri e prea simpla si mai bag albastru si se numeste .... daca era sa fac textu asta scurt fara ca sa vreau sa jignesc pe cineva , sa nedreptazesc sau descriminez pe nimeni , asi fi scris doar R.i.P , condoleanze !!! , mai bine cautzi un original gata facut sau al lashi p-altau asa cum l-ai cumparat [si esti mai onorat ] de cat sa faci un tunning nereusit. si sa atragi privirile oamenilor uimizi de un dezastru ......... ,,decat un doctor prost ,mai bine un asistent reusit,, .annafara da-sta la seria asta ai sta formidabil M-Packet daca tot zi-ai mancat banuzii [si jur ca regrett ptr tine] dc nu antrebi pe forum mai omule :) :) :D sunt oameni care fac ce cred ei ca e bine anloc sa pleci urechea la parerile cunoscatorilor .

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfoto..._E60___E61.html

(link de pe un forum de la un coleg )bmw seria 5, mare ,alb , m packet = MORTAL poti zice si reusit !

Link to comment
Share on other sites

fiecare cu gusturile lui,dar nr de inmatriculare amplasat pe grila aia cred ca afecteaza racirea motorului in sezonul cald

buna baiezii :lol: , deci e chestia de gusturi cum e vb romanului , ,,nu t potzi c..a an gusturile omului,, :) andraznesc sa dau si io aici cu parerea ca doar nudau cu parul, personal gandesc ca prin design-ul schimbat are un pic loock de audi cu rama sa de radiator mare si chestia asta de bi-color la care daca tot ai vrut so faci trebuia sa vopsesti masina complect noua si asta din 2 culori care se potrivesc mai frate , sa se VADA tuning nu ....masinuta asta ce culoare a avut original albastru sau gri si ce ai zis lasa ca gri e prea simpla si mai bag albastru si se numeste .... daca era sa fac textu asta scurt fara ca sa vreau sa jignesc pe cineva , sa nedreptazesc sau descriminez pe nimeni , asi fi scris doar R.i.P , condoleanze !!! , mai bine cautzi un original gata facut sau al lashi p-altau asa cum l-ai cumparat [si esti mai onorat ] de cat sa faci un tunning nereusit. si sa atragi privirile oamenilor uimizi de un dezastru ......... ,,decat un doctor prost ,mai bine un asistent reusit,, .annafara da-sta la seria asta ai sta formidabil M-Packet daca tot zi-ai mancat banuzii [si jur ca regrett ptr tine] dc nu antrebi pe forum mai omule :) :) :D sunt oameni care fac ce cred ei ca e bine anloc sa pleci urechea la parerile cunoscatorilor .

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfoto..._E60___E61.html

(link de pe un forum de la un coleg )bmw seria 5, mare ,alb , m packet = MORTAL poti zice si reusit !

si tu esti criminal...ma chinui 20 de min sa citesc ce ai scris tu......aici este un forum unde citesc sute de oameni topicurile,nu suntem pe hi5

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.