Jump to content

E30, B-45-WAN


b_45_wan

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
Alex Iulian Posted A minute ago

Frumoase ambele !

 

 

numai una e a mea! pe cealalta nu o cunosc

 

oricum e pentru mine asa ca nu am de ce sa sufar daca nu place prea mult si altora, mie i mi place rau

Asta e cel mai important.

Masina a iesit super. A meritat toata munca :)

 

clar a meritat, mai ales ca modelul asta a fost prima mea masina......

post-27411-1257276788_thumb.jpg

post-27411-1257276809_thumb.jpg

post-27411-1257276825_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Esti nesigur, ori pe masina, ori pe "pitipoanca", ori pe tine, altfel nu-mi explic de ce ai pune poze de genul asta intr-un topic ce are ca obiect prezentarea masinii tale. :)
Link to comment
Share on other sites

Esti nesigur, ori pe masina, ori pe "pitipoanca", ori pe tine, altfel nu-mi explic de ce ai pune poze de genul asta intr-un topic ce are ca obiect prezentarea masinii tale. :)

 

pe mine sant sigur! de pitipoanca nu ma intereseaza, iar masina a este asa cum am vrut! pun pozele pentru cine vrea sa se uite la ele.daca nu va place masina, i mi pare rau ca nu sint pe aceeasi lungime cu altii, mie i mi place si e deajuns pt mine

 

Esti nesigur, ori pe masina, ori pe "pitipoanca", ori pe tine, altfel nu-mi explic de ce ai pune poze de genul asta intr-un topic ce are ca obiect prezentarea masinii tale. :lol:

 

pe mine sant sigur! de pitipoanca nu ma intereseaza, iar masina a este asa cum am vrut! pun pozele pentru cine vrea sa se uite la ele.daca nu va place masina, i mi pare rau ca nu sint pe aceeasi lungime cu altii, mie i mi place si e deajuns pt mine

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

pai, ce treaba are pitipoanca in schema ? vrei sa prezinti masina, prezinta masina, nu pitipoanca :lol:

 

Daca vrei sa vedem masina, pozeaza masina si posteaza la sectiunea "Masina Mea"... sau fa sectiune separata pentru "pitzipoanca mea" :) dar te rog, nu le amesteca :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Daca vrei sa vedem masina, pozeaza masina si posteaza la sectiunea "Masina Mea"... sau fa sectiune separata pentru "pitzipoanca mea" :) dar te rog, nu le amesteca :)

Te deranjeaza ca vezi si fata in poze?

"Se poarta" pictoriale cu masini si fete :D

 

Mi se pare o incercare penibila de a copia "ce se poarta", eu aici vreau sa vad masina nu pitzipoanca.

 

Iar mai nou, " se poarta" penibilul. Acele poze sunt penibile, asta daca nu promoveaza vreun site de dating si atunci inteleg. :)

 

Deci cum e ? fata caut baiat sau... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa vedem masina, pozeaza masina si posteaza la sectiunea "Masina Mea"... sau fa sectiune separata pentru "pitzipoanca mea" :) dar te rog, nu le amesteca :)

Te deranjeaza ca vezi si fata in poze?

"Se poarta" pictoriale cu masini si fete :D

 

Mi se pare o incercare penibila de a copia "ce se poarta", eu aici vreau sa vad masina nu pitzipoanca.

 

Iar mai nou, " se poarta" penibilul. Acele poze sunt penibile, asta daca nu promoveaza vreun site de dating si atunci inteleg. :)

 

Deci cum e ? fata caut baiat sau... :lol:

 

in afara de "penibilitati" cred ca trebuie sa mai adaug si "frustrari"! sa se uite fiecare la ce i place, doar daca nu se intentioneaza sa fac urmatoarele poze cu baieti ca se pare ca se poarta! dar banuiesc ca "pozarii", la cerere pot aduce si altceva in locul fetei

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
in afara de "penibilitati" cred ca trebuie sa mai adaug si "frustrari"! sa se uite fiecare la ce i place, doar daca nu se intentioneaza sa fac urmatoarele poze cu baieti ca se pare ca se poarta! dar banuiesc ca "pozarii", la cerere pot aduce si altceva in locul fetei

 

mah, daca vrei sa vedem pitipoanca, spune asa, fa-i prezentare la "pe margine", sigur va genera multe comentarii "subiective", dar daca vrei sa prezinti masina, prezinta masina, ce nu este clar ? :lol:

 

 

 

Doamne cata invidie! Da ce aveti fratilor ?... nu vedeti masina din cauza fetei?

 

da, invidie sigur :) mai degraba simtul penibilului :)

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

masina Nota 10+ interiorul de M este demential

Pitzipoanca(este pitzi in adevaratul sens al cuvantului) se numeste Cristina este minora si ma abtin de la comentarii dar nu am o parere tocmai buna despre ea:D

Si nu,nu e valabila vorba cu strugurii si vulpea

Link to comment
Share on other sites

masina Nota 10+ interiorul de M este demential

Pitzipoanca(este pitzi in adevaratul sens al cuvantului) se numeste Cristina este minora si ma abtin de la comentarii dar nu am o parere tocmai buna despre ea:D

Si nu,nu e valabila vorba cu strugurii si vulpea

 

nici nu vrem sa o luam de nevasta, da bine linga orice masina si asta sper ca place tuturor, mai putin celor cu atractie spre "preotii" care sunt in top la stiri.

in rest despre fata.... e draguta si arata bine, de viata ei particulara sa si poarte singura de grija, cred eu....

 

Doamne cata invidie! Da ce aveti fratilor ?... nu vedeti masina din cauza fetei?

 

marfa exprimare!!! ai tot respectul!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

in sfarsit, tot nu am inteles rostul prezentei pitipoancei in acest context... nu a scos in evidenta maisna, daca asta iti doreai :)

 

Nu stiu ce vrei sa spui "cu preotii", iar faptul ca "fata da bine langa orice masina" este atat de discutabil, incat ma voi abtine aici :lol:

Link to comment
Share on other sites

ba eu nu inteleg de ce nu puteti sa admirati o masina superba si o tipa buna langa ea...adica chiar se potriveste

 

aaa...daca se prezenta un Logan cu sigla de M5 sport GTI etc etc etc... si langa o "pitipoanca" cum zici tu atunci era PENIBIL...aia da tiganie

dar nu se pune problema in cazul asta

 

B 45 WAN: felicitari pentru masina si pentru calitatea pozelor (si tipa chiar da bine) parerea mea... :) :lol: :)

 

ti-am trecut in revista si celelalte poze...deci chiar nu ma pot abtine...felicitari again ptr tot masina + poze :)

Link to comment
Share on other sites

ba eu nu inteleg de ce nu puteti sa admirati o masina superba si o tipa buna langa ea...adica chiar se potriveste

 

aaa...daca se prezenta un Logan cu sigla de M5 sport GTI etc etc etc... si langa o "pitipoanca" cum zici tu atunci era PENIBIL...aia da tiganie

dar nu se pune problema in cazul asta

 

B 45 WAN: felicitari pentru masina si pentru calitatea pozelor (si tipa chiar da bine) parerea mea... :) :lol: :)

 

ti-am trecut in revista si celelalte poze...deci chiar nu ma pot abtine...felicitari again ptr tot masina + poze :)

 

pentru masina, merci, dar pentru pozele finale...... eu doar m am prezentat cu masina si 2 baieti de treaba ( chiar daca am asteptat dupa poze vreo luna juma) au facut toata treaba si au venit si cu fata, asa ca la capitolul asta bravo lor....pozarilor

Link to comment
Share on other sites

Niste poze neprelucrate,fara duduia si facute "mai pe lumina" se poate?Imi lasa impresia ca ma aflu pe "4tuning" site dedicat adolescentilor unde media de varsta e de vreo 16 ani.Nu de alta dar chiar sunt curios sa vad cum arata masina mai in detaliu.In rest felicitari pentru rezultat. :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.