Jump to content

Cumpar capac oglinda e46 Coupe


Recommended Posts

daca imi dai toate datele te pot ajuta eu cu unu nou
Masina este din 2000, oglinzile sunt rabatabile , iar capacele au 4 stiatii in partea superioara

 

 

280 lei grunduit nou nout.
lamagazin nou nout este 250 ron
Link to comment
Share on other sites

daca tu crezi ca astea sant date sa indentifici o piesa si mai alesscu striati cum vrei tu normal la modelu asta in general e fara
acestea sunt oglinzile de pe coupe 99-2002 , cele de dupa 2002 sunt ovale gen M3 , am sa caut o poza sa-ti trimit , am vazut aceste oglizi si pe seria 7

 

 

daca tu crezi ca astea sant date sa indentifici o piesa si mai alesscu striati cum vrei tu normal la modelu asta in general e fara
acestea sunt oglinzile de pe coupe 99-2002 , cele de dupa 2002 sunt ovale gen M3 , am sa caut o poza sa-ti trimit , am vazut aceste oglizi si pe seria 7

sper ca-ti poti da seama din poza aceasta

post-11883-1247050688_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

asa mai merge da nu cred ca ai sa gasesti eu am sa iti caut da slabe sanse
merci, l-am gasit la magazin cu 250 ron dar nu pot sa dau pe un plastic 250 lei

astept , poate apare ceva mai ieftin

eu am unu dar are 2 cleme rupte.. exact pe partea dreapta e. Mi l-au rupt astia la service acum ceva timp cand am dus-o la vopsit. O sa trec maine pe acolo sa vad daca mai e. da un semn daca te intereseaza

Edited by poison
Link to comment
Share on other sites

asa mai merge da nu cred ca ai sa gasesti eu am sa iti caut da slabe sanse
merci, l-am gasit la magazin cu 250 ron dar nu pot sa dau pe un plastic 250 lei

astept , poate apare ceva mai ieftin

eu am unu dar are 2 cleme rupte.. exact pe partea dreapta e. Mi l-au rupt astia la service acum ceva timp cand am dus-o la vopsit. O sa trec maine pe acolo sa vad daca mai e. da un semn daca te intereseaza

da, ma intereseaza! lasa-mi un nr de tel pls
Link to comment
Share on other sites

asa mai merge da nu cred ca ai sa gasesti eu am sa iti caut da slabe sanse
merci, l-am gasit la magazin cu 250 ron dar nu pot sa dau pe un plastic 250 lei

astept , poate apare ceva mai ieftin

eu am unu dar are 2 cleme rupte.. exact pe partea dreapta e. Mi l-au rupt astia la service acum ceva timp cand am dus-o la vopsit. O sa trec maine pe acolo sa vad daca mai e. da un semn daca te intereseaza

da, ma intereseaza! lasa-mi un nr de tel pls

scuze. acum am vazut. e pe partea stanga al meu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.