Jump to content

sondaj pentru "imnul" clubului


mirceacj

Imn  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

din catete cluburi ati vazut voi in tara si in afara (de ex cluburile sportive)

toate au un imn...care sa le reprezinte

daca tot se lupta pentru "inchegarea" acestui bmw club prin deschideri de sedii, lansare de revista...ideea de imn mi se pare viabila <_<

 

 

aruncati o privire aici :

 

mah...numa porcarie d-asta spaniola/portugheza/braziliana sa nu fie....

eu propun asa ceva:

 

 

Asta da :) :bashwall:

 

O alta idee daca nu convine cea de sus:

 

Edited by Remus R.
Link to comment
Share on other sites

@rhaziel...normal ca nu cred. Aici merge ceva de genul ce a sugerat Ender. Un pop-rock rapid...something hypnotized.

 

@XXL - am pus la repezeala linkul acela. <_<

 

Si AC/DC merge...chiar bine.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Daca imi permiteti sa fac si eu o sugestie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=W4TrjWC_aw8...rs-compilation/

 

"This machine is mindblowing"

super <_<

 

 

 

oricum dupa stabilirea unui imn cu care sa fie toata lumea de acord voi regiza un clip video pe imnul respectiv, cu noi, masinile, intalnirile...poze imagini din toata tara un fel de "bmwclub.ro tibute"...

Edited by mirceacj
Link to comment
Share on other sites

un imn pentru un club de pasionati BMW, ar trebui sa reprezinte majoritatea...

 

de aceea, in acceptiunea mea, un astfel de inm ar trebui sa fie o melodie de succes, deja consacrata...

cum spunea si @michael, sa aiba un ritm antrenant, si pe care sapoti eventual face un montaj video cu specific BMW...

 

daca vin cu prodigy sau tina turner, nu stiu cati ar gusta ideea... in fine e doar parerea mea... eu mi-am exprimat punctul de vedere, dar nu sunt obtuz si accept orice varianta mai buna...

Link to comment
Share on other sites

Mai avem o varianta. Eu am in club formatie rezidenta. Putem compune/stabili o piesa si sa o cantam noi forumistii. Trebuie sa fie ceva voci bune pe forum. In plus pot aduce vocal de ajutor directia 5, voltaj, claudiu mirica, catinca roman, ghiuri pascu, despearado (si vad pe cine mai gasesc). Sa iasa ceva in genul usa for africa. Nu piesa, dar spiritul <_<

 

Link to comment
Share on other sites

un imn pentru un club de pasionati BMW, ar trebui sa reprezinte majoritatea...

 

de aceea, in acceptiunea mea, un astfel de inm ar trebui sa fie o melodie de succes, deja consacrata...

cum spunea si @michael, sa aiba un ritm antrenant, si pe care sapoti eventual face un montaj video cu specific BMW...

 

daca vin cu prodigy sau tina turner, nu stiu cati ar gusta ideea... in fine e doar parerea mea... eu mi-am exprimat punctul de vedere, dar nu sunt obtuz si accept orice varianta mai buna...

dadada

 

Mai avem o varianta. Eu am in club formatie rezidenta. Putem compune/stabili o piesa si sa o cantam noi forumistii. Trebuie sa fie ceva voci bune pe forum. In plus pot aduce vocal de ajutor directia 5, voltaj, claudiu mirica, catinca roman, ghiuri pascu, despearado (si vad pe cine mai gasesc). Sa iasa ceva in genul usa for africa. Nu piesa, dar spiritul <_<

 

ar iesi ceva bun de aici :)

Link to comment
Share on other sites

Sa se faca un poll cu melodiile care sunt postate aici si dupa sa votam <_>

vom face si un poll, dar mai intai sa vedem cele 10-20 melodii pe care le preferati...

 

o rugaminte: inca nu s-au departajat foarte bine optiunile DA de cele NU, asa ca e bine sa propuneti nu neaparat ceva ce va place voua cel mai mult, ci ceva ce in acceptiunea voastra ar putea sa reprezinte clubul...

Link to comment
Share on other sites

michael stai linistit...vin si eu!

 

mie asta imi calca singura acceleratia.....gimme fuel, gimme fire, gimme that wich I desire!!!!

.... le sar rinichii la manelisti la semafor!!!! vaaaai...nici nu vreau sa ma gandesc cum suna melodia asta in macar 5000 de watti...

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Si chitara...unde e chitara?

vine si chitara... dar daca e vioara si pian are ceva? :bashwall:

 

hai ca iar m-ai nimerit...am si vioara si pian.... <_<

sa se nasca cumva un bmwclub band :)

glumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.