Jump to content

Imnul BMWClub


X X L

Recommended Posts

se vor vota cele 15 melodii propuse si discutate in topicul anterior

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...=60442&st=0

 

alege piesa care ar putea sa reprezinte clubul, si nu neaparat persoana ta... un singur click !

 

cum spunea si Eminescu, de-nsirand cuvinte goale, tu nimic nu ai a spune, ii rog pe cei care nu simt nimic pentru acest proiect sa se abtina, decat sa voteze aiurea...

 

multumiri anticipate !

 

PS: doar votati, comentam dupa aceea... durata poll-ului e 48 ore...

Edited by X X L
inchis poll 48 h
Link to comment
Share on other sites

cei care v-ati postat optiunile si/sau comentariile fara a tine seama de ceea ce am scris la inceputul poll-ului, vi le veti regasi NUMAI dupa inchiderea acestuia...

 

votam si-atat !

 

just click, please !

 

<_>

Link to comment
Share on other sites

Desi am votat ACDC cred totusi ca fruntasele din poll sunt oarecum mai potrivite.

 

Eu as propune ca dupa primele 24 de ore sa se rezume polul doar la optiunile care sunt clar detasate.

 

Eu de exemplu daca staim care sunt voturile poate votam altfel. ACDC nu are nici o sansa. Mergeam pe ultima varianta <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu mai retin exact numele formatiei dar piesa se numea Born to be wild, foarte tare dar nu cred ca se potriveste.

Oricum propus si votat Riders on the storm.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

Nu mai retin exact numele formatiei dar piesa se numea Born to be wild, foarte tare dar nu cred ca se potriveste.

quote]

 

Steppenwolf

 

 

Exact, foarte misto de ascultat in masina.

Cred ca o sa fac un topic pe chestia asta.

 

ai e pt. motociclisti <_<

Link to comment
Share on other sites

Votat vudu pipal, mi se pare foarte energizanta piesa. Si nu prea agreez hiphopul, mai degraba ceva mai r'n'b, gen shut up n drive <_<

A doua optiune ar fi fost tina, pentru ca imi place mie, dar e cam slow pentru reputatia marcii.. Ar merge doar ca melodia de duminica seara a clubului :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.