Jump to content

Imnul BMWClub


X X L

Recommended Posts

ok...

 

poll closed !!!

 

dupa cum se vede, cel mai mare punctaj l-a obtinut

 

Prodigy - Voodoo people...

 

vom tine cont de alegerea voastra, mai ales la intocmirea unor prezentari video la lansarea clubului BMWClub in Cluj...

BMWClub_imn.jpg

Link to comment
Share on other sites

melodia propusa de mine ..hehehe :bashwall: :)

 

Dc iese prodigy nu mai intru pe forum!

Macar asculta melodia...The Prodigy Voodoo People(Pendulum remix)..nu sunt roker dar melodia e criminala <la volan> ...

 

 

Sper ca esti un om de cuvant.. <_<

Link to comment
Share on other sites

Nu e rea piesa. Doar un singur amendament am la tot poll-ul. Au fost cel putin 3 propuneri rock...AC/DC, Ted Nugent si Metallica. Daca e sa pun si Queen sunt 4. Daca ar fi fost una din ele aceeia ar fi iesit. Cei cu rock s-au impartit. Daca adunam toate ar fi iesit 23. Restul sunt stiluri diferite in mare si s-au putut exprima toti dupa preferinte. Mai trebuia gandit putin poll-ul. Sa fi fost cate una din fiecare stil. Asa e putin fortat. Nu cred ca era graba mare. Dar oricum nu sunt impotriva piesei castigatoare desi am votat AC/DC. Apoi am ascultat mai bine Ted Nugent si e geniala. Super propunere a fost Ender. Va fi una din preferatele mele in masina.
Link to comment
Share on other sites

Eu propun ca atunci cand va fi deschiderea clubului sa fie puse toate piesele propuse. Chiar daca sunt cateva care nu imi plac ele fac parte din preferintele membrilor forumului.

 

@Remus R - "stick together team"...corect. Suntem mai multi decat as fi crezut...incet incet se strang randurile.

 

de Billy Idol - Speed am uitat...

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

a iesit cam ce trebuia. Si ca sa stie unii useri prodigy - vodoo people (pendulum remix) nu e chiar rock e cam DnB. Si Metallica-Fuel sĂĄr fi potrivit foarte bine.

 

Amandoua sunt in stilul BMW-ului.Ma si mir ca nu au fost pana acum fundal sonor la vreo reclama oficiala. <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.