Jump to content

Mare atentie cu odorizantul !


gery

Recommended Posts

Foloseam odorizante de la Petrom din alea care se agata de oglinda retrovizoare si au o rezerva de lichid frumos mirositor care este prinsa de o bucatica de carton,,,,sau ce material o fii ala.

 

Mare atentie cu odorizantul ca ....mie mi-a picurat pe husa de la schimbator si mi-a gaurit-o....adica mi-a ars-o. <_<

Edited by paul
Link to comment
Share on other sites

aceias problema si la mine.. numai ca am fost pe faza ca mirosea foarte puternic in masina,am sters repede si am aruncat sticluta

 

si te gandesti ca de fapt inspiri vapori aceia <_< eu folosesc ca si odorizant in masina busuioc si menta culese de la bunica din gradina , puse intr-un saculet de panza (nu e agatat la oglinda .....e intre scaune)

Link to comment
Share on other sites

si te gandesti ca de fapt inspiri vapori aceia <_< eu folosesc ca si odorizant in masina busuioc si menta culese de la bunica din gradina , puse intr-un saculet de panza (nu e agatat la oglinda .....e intre scaune)

 

scuze, dar suna foarte amuzant ... a scufita rosie ... bunicuta, etc. :)

 

ontopic : am un prieten caruia i-a curs solutie pe bord dintr-o "chestie" mirositoare agatata de oglinda si nu s-a mai luat cu nimic ... asa a ramas

Link to comment
Share on other sites

Au un solvent extrem de bun, eu mi-am turnat odata cateva picaturi in scrumiera si a curatat toata vopseaua, mai ceva ca lichidul de frana <_< .

 

Pe de alta parte scrie si in prospect ca poate ataca suprafetele de plastic. Nu cred ca este mai toxic ca un deodorant obisnuit, ca doar nu te apuci sa-l bei.

Link to comment
Share on other sites

Cele mai bune sunt cele de la omv la 22 ron parca... intr-o cutiuta de tabla/inox care se pune in suportul de pahare..sunt foate bune si destul de puternice.. Acum mai nou sa scos odorizant in forma de Ipod care se pune la clima ,undeva pe la 30 ron..
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Cele mai bune sunt cele de la omv la 22 ron parca... intr-o cutiuta de tabla/inox care se pune in suportul de pahare..sunt foate bune si destul de puternice.. Acum mai nou sa scos odorizant in forma de Ipod care se pune la clima ,undeva pe la 30 ron..

 

 

mi se pare o tampenie, iti sparge vreun aurolac masina, crezand ca este chiar un iPod uitat in masina.

Link to comment
Share on other sites

Cele mai bune sunt cele de la omv la 22 ron parca... intr-o cutiuta de tabla/inox care se pune in suportul de pahare..sunt foate bune si destul de puternice.. Acum mai nou sa scos odorizant in forma de Ipod care se pune la clima ,undeva pe la 30 ron..

 

 

mi se pare o tampenie, iti sparge vreun aurolac masina, crezand ca este chiar un iPod uitat in masina.

Asta m-a facut pe mine sa nu il cumpar <_< ..Eram foarte curios cum functioneza , ca aspect arata destul de bine fata de celalate odorizante de masina

Link to comment
Share on other sites

Cele mai bune sunt cele de la omv la 22 ron parca... intr-o cutiuta de tabla/inox care se pune in suportul de pahare..sunt foate bune si destul de puternice.. Acum mai nou sa scos odorizant in forma de Ipod care se pune la clima ,undeva pe la 30 ron..

 

 

mi se pare o tampenie, iti sparge vreun aurolac masina, crezand ca este chiar un iPod uitat in masina.

Asta m-a facut pe mine sa nu il cumpar :) ..Eram foarte curios cum functioneza , ca aspect arata destul de bine fata de celalate odorizante de masina

 

how fucked up shit is that am vaz si eu la un prieten si am crezut ca e ipod <_<

 

eu folosesc wunderbaum new car

Link to comment
Share on other sites

Titlul nu mi se pare potrivit, cand citesti Mare atentie te gandesti la ceva foarte grav, nu o banalitate de genul asta.

 

On Topic: Folosesc AmbiPur antitabac si cand se termina il incarc tot cu rezerva originala dar nu de masina ci de casa. Lichidul este identic cu cel de masina dar cantitatea este cam de 3 ori mai mare la acelasi pret. <_<

Link to comment
Share on other sites

eu folosesc asa ceva la gurile de aer :

http://www.dr-marcus.us/resources/product_pp_1_22.jpg

se gaseste la grozadan cu 22 ron parca si e de la Dr. Marcus (nu curge, il am de vreo 3 luni pe maxim si mai are in el)

 

 

de asemenea in spate intre scaune am o cutiuta din aceea cu gen il ea MyShaldan (aroma Squash). Miroase foarte puternic si frumos dar nu tine mai mult de 3 saptamani.

se gaseste in retelele Real, Selgros, OMV, Rompetrol si costa 25-30 RON

http://i338.photobucket.com/albums/n405/tfearlqhan/myshaldan.jpg

Edited by robytza
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
eu folosesc asa ceva la gurile de aer :

http://www.dr-marcus.us/resources/product_pp_1_22.jpg

se gaseste la grozadan cu 22 ron parca si e de la Dr. Marcus (nu curge, il am de vreo 3 luni pe maxim si mai are in el)

 

 

de asemenea in spate intre scaune am o cutiuta din aceea cu gen il ea MyShaldan (aroma Squash). Miroase foarte puternic si frumos dar nu tine mai mult de 3 saptamani.

se gaseste in retelele Real, Selgros, OMV, Rompetrol si costa 25-30 RON

http://i338.photobucket.com/albums/n405/tfearlqhan/myshaldan.jpg

domne nu umfla preturile ca nu e frumos...

squash l gasesti la 16 lei...

si sincer de "rrrrr race" m am cam saturat....

 

on:same squash my shaldan folosesc cu un ambipur cand e la reducere offcourse :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.