Jump to content

Accident Piata Romana !


Axo

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voi 2 scrieti pe langa subiect. Daca unul zice hais, celalalt zice cea.

Mi se pare penibil! Chiar este penibil!

 

Intr'adevar, penibil post:

 

Multumesc! Dau legatura in studio! <_<

cu cat dai legatura ? :)

 

Si mai ales ontopic!

Link to comment
Share on other sites

Unii nu stiE sa scrie post-uri de sefi. <_<

Cred ca ai o viata tare plictisitoare. Daca l-as vedea pe tata ca sta si posteaza continuu pe un forum, l-as renega.

Viata ta e forumul. Intriga de pe forum.

Edited by SkyDive
Link to comment
Share on other sites

Am urmarit parte din discutie si nu pot sa nu remarc cum vreo 2-3 se incapatzaneaza sa il scoata nevinovat pe bietul sofer.

Parerea mea:

1. Pietonul e in culpa pentru trecere neregulamentara.

2. Soferul e in culpa pentru viteza excesiva.

3. Parintii soferului sunt in culpa pentru "cadoul" oferit fiului si mai ales pentru caracterul format in el.

4. Cei care cu atata frenezie vor sa il scoata basma curata pe sofer sunt fie speriati ca vor fi etichetati in vre-un fel din cauza varstei lor apropiata de cea a soferului discutat, fie il cunosc personal si poate candva poate chiar au participat la liniutze (din post-urile lor eu vad ca lor le pare firesc sa ai viteza aia acolo)

Sfatul meu pentru cei de la punctul 4: Invatzati din aceasta intamplare pentru ca dupa cum puneti problema e doar o chestiune de timp pana o sa discutam aici despre patzania similara a unuia dintre voi.

 

Drum bun si minte clara!

 

gand la gand!

 

si...bine ai venit pe forum!

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Unii nu stie sa scriE post-uri de sefi. <_<

Cred ca ai o viata tare plictisitoare. Daca l-as vedea pe tata ca sta si posteaza continuu pe un forum, l-as renega.

Viata ta e forumul. Intriga de pe forum.

 

Iti recomand sa iti vezi de viata ta si de familia ta (if any...). Ceea ce scrii aici este offtopic si cu tenta vadita de flame. Ataca ideile, nu persoana. Daca poti!

 

Si inca un sfat: Incearca sa obtii un carnet de conducere si apoi poti sa te balacaresti pe ce forumuri auto doresti.

Link to comment
Share on other sites

Nu am permis de conducere. Dar tu ai si de conducere si de mahalagioaica.

Te certi si ataci un pusti de 22 de ani. Asta denota lipsa de ocupatie.

Din cate am observat din posturile tale nici macar nu cunosti codul rutier in cazul acestui accident.

Mi-e lehamite!

Balacareala placuta in continuare!

 

Apropo de atacat persoana! Poate mi se pare mie ca tu ataci ideile lui Ciupanezu tocmai pentru ca sunt ale lui. Deci ataci persoana in mod vadit.

Edited by SkyDive
Link to comment
Share on other sites

Apropo de atacat persoana! Poate mi se pare mie ca tu ataci ideile lui Ciupanezu tocmai pentru ca sunt ale lui. Deci ataci persoana in mod vadit.

 

Nu Ciupanezu conducea masina aceea.

 

Altceva ontopic?

Link to comment
Share on other sites

e mare pacat sa ai oprtunitatea si resursele care sa te ajute sa conduci o masina buna si s-ajungi sa omori oameni cu ea noaptea la liniute! pacat ca de multe ori masinile bune ajung pe mana unor iresponsabili... si daca acestia s-ar infige doar in stalpi si pomi, n-ar fi o problema!
Link to comment
Share on other sites

sincer, as conduce-o poate mai sportiv putin, dar nu m-as preta la liniute pe bulevard! exista si alte variante mai sanatoase de a-ti potoli setea de adrenalina!

 

PS: vezi c-o s-o iau ca pe o jignire, adica eu n-am masina puternica???!! <_<

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Am urmarit parte din discutie si nu pot sa nu remarc cum vreo 2-3 se incapatzaneaza sa il scoata nevinovat pe bietul sofer.

Parerea mea:

1. Pietonul e in culpa pentru trecere neregulamentara.

2. Soferul e in culpa pentru viteza excesiva.

3. Parintii soferului sunt in culpa pentru "cadoul" oferit fiului si mai ales pentru caracterul format in el.

4. Cei care cu atata frenezie vor sa il scoata basma curata pe sofer sunt fie speriati ca vor fi etichetati in vre-un fel din cauza varstei lor apropiata de cea a soferului discutat, fie il cunosc personal si poate candva poate chiar au participat la liniutze (din post-urile lor eu vad ca lor le pare firesc sa ai viteza aia acolo)

Sfatul meu pentru cei de la punctul 4: Invatzati din aceasta intamplare pentru ca dupa cum puneti problema e doar o chestiune de timp pana o sa discutam aici despre patzania similara a unuia dintre voi.

 

Drum bun si minte clara!

1.da

2. trebuie demonstrat cel mai probabil avea peste 60 km/h dar trebuie demonstrat

3. oare daca parintii tai si-ar permite sa iti ia un M3 i-ar refuza? :)

4.clar sunt ruda cu soferul au participat la liniute sau au omorat si ei vreun pieton s

sfatul se aplica TUTUROR participantilor la trafic!!!

 

PS:se pare ca nu ai citit cam tot ce am scris eu

ca rezumat chiar si cu 50 km/h(adica legal) ai 90%sanse sa omori un om

 

Andreea ai legatura <_<

PPS:ar mai fi o ipoteza ,personal nu cred ca era o liniuta ,posibil ca in cealanta masina sa fi fost alte persoane care i-au atras atentia baiatului cu M3 :bashwall: iar acesta nu mai era atent la drum.Oricum asta sunt supozitii :blink:

PPPPPS:nu stiu de ce ne strofocam atata cand au murit oameni pe trecere(culoarea verde) iar autorii accidentului au scapat :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Am urmarit parte din discutie si nu pot sa nu remarc cum vreo 2-3 se incapatzaneaza sa il scoata nevinovat pe bietul sofer.

Parerea mea:

1. Pietonul e in culpa pentru trecere neregulamentara.

2. Soferul e in culpa pentru viteza excesiva.

3. Parintii soferului sunt in culpa pentru "cadoul" oferit fiului si mai ales pentru caracterul format in el.

4. Cei care cu atata frenezie vor sa il scoata basma curata pe sofer sunt fie speriati ca vor fi etichetati in vre-un fel din cauza varstei lor apropiata de cea a soferului discutat, fie il cunosc personal si poate candva poate chiar au participat la liniutze (din post-urile lor eu vad ca lor le pare firesc sa ai viteza aia acolo)

Sfatul meu pentru cei de la punctul 4: Invatzati din aceasta intamplare pentru ca dupa cum puneti problema e doar o chestiune de timp pana o sa discutam aici despre patzania similara a unuia dintre voi.

 

Drum bun si minte clara!

 

http://img11.imageshack.us/img11/2493/b00005rdpr02lzzzzzzz.jpg

 

Joined: Today, 15:50

 

ce clona... cred ca a iesit de la clinica aia care au descoperit-o recent la TV <_<

Link to comment
Share on other sites

Deja v-ati plictisit de subiect vad...

 

Sunt curios cine e Sumo care a postat doar la acest topic si e mereu blana pe el..

 

Conspiratie nene ...

 

Sincer sunt mai timid la postare dar topicul asta m-au revoltat unele opinii care-l luau pe sofer in brate.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai au spus acum la ştiri că un tir l-a călcat pe un alt pieton care a trecut pe roşu.

 

Probabil că şi acest şofer se ĂŽntrecea cu un alt tir. <_<

 

Poate astfel ĂŽşi va da seama toată lumea că experienţa la volan nu te scapă de accidente.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

mah...eu nu inteleg un lucru....

imi aduc aminte de topicul lui baubau in care politia "de 3 lei" i-a luat permisul pt ca nu respectase un semn, in drum spre un copil bolnav, acolo majoritatea erau Batman ca baubau a gresit si ca-si merita pedeapsa! si hodoronc-tronc, in topicu asta, unde muci-in-slapi cu M3-u de la tati a omorat un om, culmea, nu-i vina soferului!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.