Jump to content

Dezmembrez E46 328 i


Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut, ma intereseaza rama aceea care contine butonul de ASC si scrumiera si scula aia gen cheie franceza din trusa cu scule. Sa-mi spui un pret pt ele daca le ai. Multumesc ! (Pt E46 pre-facelift)

 

Am sa verific, dar stiu ca rama are butonul de ASC plus doua butoane pentru incalzire scaune. Ma documentez si in privinta pretului si iti spun.

 

Cheia respectiva nu este.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Poti te rog sa-mi faci o fotografie(daca o mai ai desigur) a pompei de ambreiaj de la pedala? Mi-a spus cineva ca s-ar potrivi cu cea de rover75 si m-ar interesa.Mersi mult!

 

Inca nu am desfacut de pe masina motorul, cutia si trenul de rulare, deci momentan nu am cum sa fac o poza la pompa de ambreiaj. Sper sa le desfac zilele astea si daca mai ai nevoie, o sa postez poza respectiva.

 

P.S. Scuze de intarziere...

Link to comment
Share on other sites

Salut mai ai nuca de la schimbator ? Ce pret ?

 

Am nuca, dar nu stiu cum se desprinde de schimbator...

Pretul ar fi 100 lei.

Pai nici eu nu stiu cum se desprinde. Insa am auzit ca nuca de la schimbatorul automat nu se potriveste la schimbatorul de pe cutie manuala, si in pozele puse de tine pare a fi cutie automata. Asa este ?

Pretul e ok, sunt interesat, dar vreau numai decat daca se potriveste.

Link to comment
Share on other sites

Salut mai ai nuca de la schimbator ? Ce pret ?

 

Am nuca, dar nu stiu cum se desprinde de schimbator...

Pretul ar fi 100 lei.

Pai nici eu nu stiu cum se desprinde. Insa am auzit ca nuca de la schimbatorul automat nu se potriveste la schimbatorul de pe cutie manuala, si in pozele puse de tine pare a fi cutie automata. Asa este ?

Pretul e ok, sunt interesat, dar vreau numai decat daca se potriveste.

 

Din pacate, nu cred ca se potriveste...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.