Jump to content

martor motor aprins


crisan26

Recommended Posts

am si eu o problema.sper sa ma poate ajuta ceva.acum cateva zile am fist la mare si dupa vreo 400 de km mi sa aprins martoru de defectiune la motor.stie cineva care ar putea fi problema.masina functioneaza normal ca si inainte de a se aprinde becul. <_<
Link to comment
Share on other sites

am si eu o problema.sper sa ma poate ajuta ceva.acum cateva zile am fist la mare si dupa vreo 400 de km mi sa aprins martoru de defectiune la motor.stie cineva care ar putea fi problema.masina functioneaza normal ca si inainte de a se aprinde becul. <_<

 

 

Ce masina?

Link to comment
Share on other sites

am si eu o problema.sper sa ma poate ajuta ceva.acum cateva zile am fist la mare si dupa vreo 400 de km mi sa aprins martoru de defectiune la motor.stie cineva care ar putea fi problema.masina functioneaza normal ca si inainte de a se aprinde becul. <_<

 

 

Ce masina?

bmw 318 e46din 1999 modelul nou

Link to comment
Share on other sites

in cel mai fericit caz ai pus benzina proasta... in cel mai rau caz, ai probleme cu debitmetrul sau cu sonda lambda...

 

in orice caz, subiectul este paradiscutat, iti recomand sa folosesti functia SEARCH a forumului... cuvant cheie "check engine"

 

se inchide !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.