Jump to content

catalizator


cefi

Recommended Posts

in ideea problemei mele legate de check engine`ul aprins,ce-mi da eroare 171-amestec prea bogat,am mai auzit o teorie cum ca s-ar putea sa`mi fie infundat catalizatorul.Care sunt simptomele,sau cum as putea sa`mi dau seama daca e sau nu infundat catalizatorul?masina trage aproape la fel ca atunci cand am cumparat-o
Link to comment
Share on other sites

in ideea problemei mele legate de check engine`ul aprins,ce-mi da eroare 171-amestec prea bogat,am mai auzit o teorie cum ca s-ar putea sa`mi fie infundat catalizatorul.Care sunt simptomele,sau cum as putea sa`mi dau seama daca e sau nu infundat catalizatorul?masina trage aproape la fel ca atunci cand am cumparat-o

Chiar trebuia sa deschizi mai multe topicuri pe acelasi subiect?

Amestec prea bogat nu cred ca are legatura cu catalizatorul.

Link to comment
Share on other sites

Pune frana, ce e cu aiurelile astea daca te dai destept <_< ?

Ai deja un topic, poti discuta acolo. Topicul trebuie se refera la problema, nu la piesele implicate. Ca daca o iei pe piese poti deschide 1000 de topicuri din care oricum nu vei afla nimic.

Link to comment
Share on other sites

Problema e ca ai facut mai multe topicuri pe aceeasi tema, si in felul asta nu o sa-ti raspunda prea multa lume.

Putin rabdare, si iti va raspunde cineva.

 

Si a doua sonda lucreaza, nu la capacitatea ei, din cauza ca gazele nu sunt scoase cum trebuie prin catalizator.

 

Si nu in ultimul rand, ar trebui cineva sa ghiceasca ce masina ai, cu 1 sau cu 2 sonde?

Link to comment
Share on other sites

Nu te face ca nu intelegi.

Tu ai O PROBLEMA si ai deschis deja 3 topicuri deja pentru acea problema : Bujii, Catalizator, Sfaturi.

Chiar daca vrei sa capeti mai multa atentie si vizibilitate, este suficient un singur topic pentru problema ta. Spune-ti toate pasurile intrun singur topic. Ceea ce faci tu se numeste flood.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.