Jump to content

[Vand] 325i E90 Negru


Vlad_E30_E46

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul vand bmw 325i e90, din 2005, motorul de 2497 cm cubi, 218cai.

Masina in momentul de fata are in jur de 110mii km(nu m-am uitat exact...), dotarile le puteti observa si din poze, dar mai enumar dintre cele ce poate nu se observa:scaune incalzite, comenzi vocale, bluetooth, mp3....

Este intrata in tara din 12.05.09, adusa de mine, am deja 3 randuri de numere rosii, urmand ca pe august sa o si inmatriculez(precizez ca masina are civ, certuificat de autenticitae rar.... de toate mai putin T.P.I.)...

In momentul de fata taxa nu esta platita, masina este cumparata pe persoana fizica(cu tva inclus).

Pentru orice alte detalii......stiti ce aveti de facut <_<

Tel:0723.808.727 sau 0765.345.640

Aaaa si un pret: 16200euro.

O sa pun si cateva poze:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest poleposition

mara rahat ca nu va place cum stau stergatoarele...

 

cel mai probabil a luat contactul pana sa apuce stergatoarele sa se retraga... nu vi s-a intamplat niciodata sau doar emiteti fasaieli puturoase de genul asta doar de amorul artei ?

 

Bine, de fapt sigur e dauna totala, clar... de asta stau asa stergatoarele, am citit pe net.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Stergatoarele stau asa deoarece a luat contactul in timp ce ele erau in functiune. Practic le-a taiat curentul. Si mie mi s-a intamplat. Nu e nimic defect, defapt nu au cum sa se strice stergatoarele la masina asta. La mine au ramas sus de tot blocate. Am dat cu stropgel pe parbriz sa il curat si automat stergatoarele efectueaza 3 miscari complete fara ca tu sa mai faci nimic. In acest timp eu am luat contactul crezand ca stergatoarele se vor opri singure, dar nu a fost asa. Am pus iar contactul, si-au terminat treaba si cu asta "basta".
Link to comment
Share on other sites

pai poate or avea ceva stergatoarele asa e, da unde e trapa si pielea ? ce ma oftica ca nu gasesc nicaieri unu care sa aiba tot ce vreau eu. fiecare cu ce-l doare.

 

Unde ai vazut tu ca a scris trapa si piele?

 

Stergatoarele probabil au fost demontate si nu au fost asezate corect, poate a avut parbrizul schimbat.

Link to comment
Share on other sites

Sunt poze in 3 locatii diferite.Stergatoarele stau la fel in toate.

 

 

Si?? Care e problema de fapt? Ca stau stergatoarele mai sus? Ok...sa spunem ca e asa...care e continuarea rationamentului de carcotas? Ca a fost lovita masina, ca e stricat ceva la stergatoare? Ca e neatent cand le opreste? Omul vinde o masina, si chiar daca postarea e libera pentru oricine, traiesc cu senzatia ca sunt unii care se uita pe poze numai ca sa gaseasca defecte mai mult sau mai putin reale, si apoi sa posteze rapid.

 

Nu esti multumit de modul cum stau steratoarele si vrei sa o cumperi? Ok...Ia-ti 16.000 euro in buzunar, daca ii ai, du-te la el, vezi masina live, si spune-i sa rezolve problema ca sa cumeri masina...nu incerca sa compromiti din start o vanzare a unui coleg de forum postand tot felul de carcoteli de genu "stergatoarele sunt ridicate", "janta straluceste prea tare in soare", "ai un bec ars" si alte remarci de astea.

Link to comment
Share on other sites

:) tare de tot :bashwall: , venind de la munca ma uit putin pe forum si observ 13 postari la anuntul meu. cand ma uit mai atent 80% legate de stergatoare :unsure: ft tare frate <_<

de fapt topicul nu este unul de vanzare ci urmatorul: Gasiti asemanarea in pozele din cele 3 locatii diferite in care este pozata masina:))!

masina nu a suferit vreun accident vreodata, parbrizul este schimbat in germania si probabil stergatoarele au fost montate cu o pozitie mai sus(se poate verifica si rezolva), nu are trapa, nu are piele(lucruri de care ma cam feresc dupa ce le-am avut in dotarile fostei masini).

orice comentarii sau intrebari isi gasesc aici un raspuns, nefiind binevenite doar ca "up" ci si ca informatii pentru interesati....

Link to comment
Share on other sites

Ai vazut .. un raspuns concret si relevant de la proprietarul masinii ... si asta fara sa se enerveze si sa jigneasca cum fac unii de pe aici, care nu au ce face toata ziua, stau pe forum si "comenteaza" comentariile altora. Chiar ma interesa un E90, dar un 320i. Oricum, masina e mai mult decat OK. Bafta la vanzare.
Link to comment
Share on other sites

n-are trapa si piele cum am zis (fixul meu) si are peste 100000km dar pana acum e cea mai ok pt mine de pe forumul asta. daca nu gasesc ce vreau in max 2 sapt hai sa zic o luna si inca o mai ai la vanzare poate facem ceva.
Link to comment
Share on other sites

Si?? Care e problema de fapt? Ca stau stergatoarele mai sus? Ok...sa spunem ca e asa...care e continuarea rationamentului de carcotas? Ca a fost lovita masina, ca e stricat ceva la stergatoare? Ca e neatent cand le opreste? Omul vinde o masina, si chiar daca postarea e libera pentru oricine, traiesc cu senzatia ca sunt unii care se uita pe poze numai ca sa gaseasca defecte mai mult sau mai putin reale, si apoi sa posteze rapid.

 

Nu esti multumit de modul cum stau steratoarele si vrei sa o cumperi? Ok...Ia-ti 16.000 euro in buzunar, daca ii ai, du-te la el, vezi masina live, si spune-i sa rezolve problema ca sa cumeri masina...nu incerca sa compromiti din start o vanzare a unui coleg de forum postand tot felul de carcoteli de genu "stergatoarele sunt ridicate", "janta straluceste prea tare in soare", "ai un bec ars" si alte remarci de astea.

Ce ai ma?Ai nervi?Ia un distonocalm.

 

Pot sa scriu orice imi trece prin cap referitor la masina,atata timp cat anuntul e postat pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.