Jump to content

[Vand] 325i E90 Negru


Vlad_E30_E46

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cu o singura mentiune: initial masina era fara taxa, deci mai adaugam niste euros...

eu stiu ca acesta este pretul, mai stiu ca nimeni nu poate aduce o masina ca asta macar la acest pret sau apropiat, asa ca nu vad neaparat asta ca pe un act de curaj ci, ca pe un act de normalitate intr-o tara unde jepcarii asteapta la cotitura sub scuza crizei o scadere dramatica a preturilor unor masini bune....

din partea mea personajele respective pot astepta :twoup:

Link to comment
Share on other sites

un prieten si-a luat de curand un 325, dotari comparabile cu al tau, 120000 km, din 2007. 14500 la nemti, + cheltuieli cu drumul + taxa.....l-a dus cam 17000 masina cu totul, adusa in tara si inscrisa. dar adca o pune la vanzare la noi mai mult de 14000 nu isi ia , is am impresia ca nu are nici o legatura cu criza, ci cu faptul ca sunt foarte putini clienti de motoare medii spre mari, marea majoritate considera 320d o racheta.
Link to comment
Share on other sites

nu are nici o legatura cu criza, ci cu faptul ca sunt foarte putini clienti de motoare medii spre mari, marea majoritate considera 320d o racheta.

e adevarat , nu toti sunt pregatiti sa plateasca peste 15% consum , acum situatia s-a schimbat si cu taxele astea infecte . Iar 320d momentan e un compromis bun taxe , consum , putere ...daca nu ai probleme tehnice .

Link to comment
Share on other sites

si totusi cam cat ar valora masina in acceptiunea unora ? Nu mai comparati preturile la 325i cu preturile la 320 D . Pt cine doreste benzinar nu exista alta optiune decat 325 . Si oricum preturile pe autovit se invart in jur de 14-15k pt 2005.
Link to comment
Share on other sites

am mai spus: este un topic de vanzare asa ca orice persoana(fie el si intrigant sau habarnist) poate spune ce vrea...nu-i suparare...

vis-a-vis de pret eu pun sau las cat consider iar cui nu-i place pretul sau masina sunt extrem de liberi sa nu o cumpere :twoup: , nu fortez pe nimeni sa cumpere, sa accepte, sau sa scrie de bine pe aici... va rog sa va simtiti liberi!

stima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Scuze ca ma bag, dar n-o inteleg pe asta: " nu are trapa, nu are piele(lucruri de care ma cam feresc dupa ce le-am avut in dotarile fostei masini)."

Hai ca de piele te-nteleg poate ca te feresti, e greu de intretinut, una alta, dar trapa saraca, ce-are ? :twoup: :)

Frumoasa masina, bafta la vanzare! :twoup:

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

multumesc

in ceea ce priveste trapa: parerea mea e ca in romania nu ai nevoie de asa ceva(praf mult, conditii meteo inadecvate...)

 

Cu tot respectul, pentru mine cel putin, trapa este ceva extraordinar, din mai multe motive: daca o tii deschisa in sus, masina pare mai "agresiva" putin, oricum arata mult mai bine, tot in acest caz, deschisa in sus, o poti tine si cand ploua, fara sa intre apa, in 90 % din cazuri :twoup: Plus ca-ti da senzatia de mai mult spatiu, ai mai multa lumina naturala in masina, etc. Nemaipunand faptul ca poti arata stelele fetelor seara sub clar de luna :) :twoup: Sau daca vor senzatii, poti sa le scoti pe trapa in vant (dar nu pe autostrada la 150, desigur :) ) :twoup: :twoup:

Adevarat si ca intra ceva praf daca o lasi deschisa in sus, dar majoritatea lui se opreste pe chestia aia care se trage :twoup: Si ori ca lasi un geam deschis, ori trapa...praf tot intra daca e sa intre :twoup:

Link to comment
Share on other sites

de cateva zile mi-am luat o alta masina mai de munca, asa cam bmw-ul a fost putin curatat si isi astepta linistit in garaj noul proprietar.

asa ca sus cu ea pentru cine doreste o masina foarte buna, rulata aproximativ 10mii km in romania, relativ dotata si cu un pret de bun simt:

 

14.900e...

0723.808.727

0765.345.640

Link to comment
Share on other sites

Topic inchis 10 zile. Este permis UN SINGUR UP la 7 zile.

 

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

10. Redeschiderea topicurilor inchise la MP.

Topicurile vor fi redeschise DOAR la solicitarea initiatorului, in urma unui report trimis DUPA expirarea sanctiunii. Obligatoriu in report se va trimite un link catre topic, altfel solicitarea nu va fi luata in considerare. Este interesul si obligatia vanzatorului sa solicite deblocarea anuntului dupa expirarea sanctiunii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.