Jump to content

e 36 320i


valy

Recommended Posts

Daca mi-ar spune cineva ca urmatoarea masina a mea va arata cu cea a......userului de mai sus(sa nu spun altceva) eu voi incepe cat de curand sa ma invat,sa ma acomodez cu transportul in comun,la hipermarket sunt maxy,in tot orasul sunt autobuze,ploua afara,ok,drumuri scurte-ubrela,graba-taxy,as fi nebun la cap sa tin asa ceva,serios vorbesc,prefer ce am zis mai sus decat asa ceva,cu toata sinceritatea o spun,cum poti ca om sa transformi o masina in asa ceva,Valy scuza-ma am simtit sa-mi spun parerea,pt. ca am o mare repulsie de asemenea masini,felul cum sunt transformate si de oamenii care le pocesc,inca odata,scuza-ma,te las sa-ti prezinti masina fara intreruperi de genu' asta,salutare.

la care masina te referi?, la a mea?, sau a lui vali?

Edited by gyno09
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca mi-ar spune cineva ca urmatoarea masina a mea va arata cu cea a......userului de mai sus(sa nu spun altceva) eu voi incepe cat de curand sa ma invat,sa ma acomodez cu transportul in comun,la hipermarket sunt maxy,in tot orasul sunt autobuze,ploua afara,ok,drumuri scurte-ubrela,graba-taxy,as fi nebun la cap sa tin asa ceva,serios vorbesc,prefer ce am zis mai sus decat asa ceva,cu toata sinceritatea o spun,cum poti ca om sa transformi o masina in asa ceva,Valy scuza-ma am simtit sa-mi spun parerea,pt. ca am o mare repulsie de asemenea masini,felul cum sunt transformate si de oamenii care le pocesc,inca odata,scuza-ma,te las sa-ti prezinti masina fara intreruperi de genu' asta,salutare.

la care masina te referi?, la a mea?, sau a lui vali?

 

iti da-i seama ca este vorba de tine(gyno09) :) :) :twoup:

Link to comment
Share on other sites

lasand la o parte comentariile lui bogdyy ; spune-mi te rog cum se comporta masina cu arcurile astea ? Amortizorul isi face cursa complet . Ma intereseaza si pe pe mine ceva de genul acesta si nu stiu ce sa iau .

 

eu iti recomand arcuri sport rosii 60/40 cu amortizoarele normale ,se comporta destul de bine fata de ce ma asteptam eu (clantanit de dinti sau altele....)in curbe se simte o diferenta dar nu asa sa te dea pe spate,daca vrei performanta iti recomand amortizoare si arcuri sport reglabile (300e)

 

 

eu mai mult am montat aceste arcuri pentru aspectul masini.....

 

iar apropo la jantele pe care le-ai cumparat tu(si sunt foarte frumoase) cred sau sunt sigur ca iti vor atinge pe spate....

Link to comment
Share on other sites

tot ce vreau este sa mai cobor masina putin . Mai mult pe fata as vrea , pe spate arata destul de bine . Nu prea vreau sa schimb toata suspensie , nu are rost , mai ales ca nu ma intereseaza "sportivitate" si chiar nu vreau ca masina sa devina foarte rigida .
Link to comment
Share on other sites

tot ce vreau este sa mai cobor masina putin . Mai mult pe fata as vrea , pe spate arata destul de bine . Nu prea vreau sa schimb toata suspensie , nu are rost , mai ales ca nu ma intereseaza "sportivitate" si chiar nu vreau ca masina sa devina foarte rigida .

 

daca vrei sa coboare "putin" trebuie sa-ti cumperi amortizoare reglabile pe fata sau mai exista o solutie "romaneasca" :) taiatul arcului,jumatate de spirala...

Link to comment
Share on other sites

tot ce vreau este sa mai cobor masina putin . Mai mult pe fata as vrea , pe spate arata destul de bine . Nu prea vreau sa schimb toata suspensie , nu are rost , mai ales ca nu ma intereseaza "sportivitate" si chiar nu vreau ca masina sa devina foarte rigida .

 

daca vrei sa coboare "putin" trebuie sa-ti cumperi amortizoare reglabile pe fata sau mai exista o solutie "romaneasca" :) taiatul arcului,jumatate de spirala...

arcurile rosi fata coboara 40 si arcurile albastre 60.. .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.