Jump to content

BMW 320 coupe, full option, kit M, an 11.94


jak

Recommended Posts

Dotari:

*tapiserie piele sport neagra, dubluclima functionala , trim-uri mahon, interior foarte ingrijit, mp3 Kenwood deosebit, volan M Tech2, OBC mare(cu functii multiple: consum, autonomie si multe alte functii pe care toti le stim ) , alarma noua VIPER cu inchidere centr si inchidere geamuri,

*bara fata M3, bara spate M3(la pachet, e nevopsita...) deocamdata are doar difuzorul aer de la M, proiectoare noi, semnale albe noi, stopuri cu semnal alb M3,praguri plastic, eleron Kamei, eleron luneta, evacuare oarecum "galagioasa" , suspensie supersport( noua pe fata , super rigida) ; Jante AC Schnitzer(originale, nu replici) cu anvelope noi.

*motorul este un 2,0 vanos (S3-cel cu admisia cocosata) ce functioneaza absolut fara cusur! motorul trage extrem de bine pentru cei 150 cai ai sai !

Masina nu are jocuri in articulatii/directie !

Cei care ma cunosc stiu ce a facut masina din iarna(de atunci o am) si pana acum...pt cei care nu stiu, masina a fost folosita 2500km , doar in weekend,.. a facut 2 drumuri de mare in vara asta, in rest LA GARAJ , intrata in tara in nov.2008.

 

Pretul este 4950 E, nu accept schimburi !

Contact :Tel 0723 66 00 44

ym: dragosh_adi

post-605-1248984150_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dotari:

*tapiserie piele sport neagra, dubluclima functionala , trim-uri mahon, interior foarte ingrijit, mp3 Kenwood deosebit, volan M Tech2, OBC mare(cu functii multiple: consum, autonomie si multe alte functii pe care toti le stim ) , alarma noua VIPER cu inchidere centr si inchidere geamuri,

*bara fata M3, bara spate M3(la pachet, e nevopsita...) deocamdata are doar difuzorul aer de la M, proiectoare noi, semnale albe noi, stopuri cu semnal alb M3,praguri plastic, eleron Kamei, eleron luneta, evacuare oarecum "galagioasa" , suspensie supersport( noua pe fata , super rigida) ; Jante AC Schnitzer(originale, nu replici) cu anvelope noi.

*motorul este un 2,0 vanos (S3-cel cu admisia cocosata) ce functioneaza absolut fara cusur! motorul trage extrem de bine pentru cei 150 cai ai sai !

Masina nu are jocuri in articulatii/directie !

Cei care ma cunosc stiu ce a facut masina din iarna(de atunci o am) si pana acum...pt cei care nu stiu, masina a fost folosita 2500km , doar in weekend,.. a facut 2 drumuri de mare in vara asta, in rest LA GARAJ , intrata in tara in nov.2008.

 

Pretul este 4950 E, nu accept schimburi !

Contact :Tel 0723 66 00 44

ym: dragosh_adi

 

In poza e Alpine.

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca trebuia sa mergeti cu gandurile atat de departe inca sa credeti ca ma folosesc de tertipuri pt a-mi mentine anuntul sus...chiar vi se pare ca e atat de aglomerata rubrica de vanzari ?... initial am vrut sa detaliez masina printr-un anunt foarte scurt, dar m-am lasat purtat de val si am inceput sa scriu, uitand de titlu si descrierea lui...

 

"nesimtire" , de unde stii ca nu are incalzire in scaune ? volanul e la alegere, asta sau MTech(modelul fara airbag)

 

da Cipry777, in poza e un Alpine, e o poza mai vechiuta...nu aveam atunci poze cu consola centrala...acum are un Kenwood model destul de rar, cu display color si Gforce meter...

Link to comment
Share on other sites

cati km are ?

217.ooo km... dar o masina de varsta ei se evalueaza fizic, km fiind doar un amanunt... am avut 520 cu 435.ooo km si arata si

functiona extraordinar si functioneaza fara repros si in ziua de azi, la 480.ooo km :)

 

de azi pisoiu are vasc nou, nu-i trebuia in mod special, dar daca tot il aveam...

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca trebuia sa mergeti cu gandurile atat de departe inca sa credeti ca ma folosesc de tertipuri pt a-mi mentine anuntul sus...chiar vi se pare ca e atat de aglomerata rubrica de vanzari ?... initial am vrut sa detaliez masina printr-un anunt foarte scurt, dar m-am lasat purtat de val si am inceput sa scriu, uitand de titlu si descrierea lui...

 

"nesimtire" , de unde stii ca nu are incalzire in scaune ? volanul e la alegere, asta sau MTech(modelul fara airbag)

 

da Cipry777, in poza e un Alpine, e o poza mai vechiuta...nu aveam atunci poze cu consola centrala...acum are un Kenwood model destul de rar, cu display color si Gforce meter...

 

 

felicitari pentru stapanirea de sine!

si succes la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

"nesimtire" , de unde stii ca nu are incalzire in scaune ? volanul e la alegere, asta sau MTech(modelul fara airbag)

 

De la faptul ca nu are butoanele de la incalzirea in scaune. Daca nu faceai pe nestiutorul, iti dadeai seama, ca doar e masina ta.

Ma rog, spor la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

"nesimtire" , de unde stii ca nu are incalzire in scaune ? volanul e la alegere, asta sau MTech(modelul fara airbag)

 

De la faptul ca nu are butoanele de la incalzirea in scaune. Daca nu faceai pe nestiutorul, iti dadeai seama, ca doar e masina ta.

Ma rog, spor la vanzare.

scaunele au incalzire, dar nu sunt legate... inca...poate isi face timp electricianul sa mi le lege zilele astea... eu unul, nu ma omor

dupa incalzirea in scaune, am mai avut pe alta masina si nu-mi aduc aminte sa le fi folosit decat la inceput, de curiozitate...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
inca disponibila la 4700 E ... si cu 3 tipuri de volane la alegere :)... sunt sanse ca saptamana asta sa primeasca si inele la ceasurile din bord, daca de data asta ajung cele care trebuie, tura asta fiind a 2 tentativa...
Link to comment
Share on other sites

Belea masina!

o fi ea belea , dar nu prea ofera nimeni pretul cerut cash... numai schimburi, nimic sa imi placa la fel de mult ca pisica asta :lol:

asa ca pretul pt weekendul asta a ajuns la 4500 E ...

pentru cine s-a speriat de suspensia fata, aflati ca s-a mai ridicat cu 1.5 cm , i-am pus alte arcuri FK , noi , dar tot "lesinata" e :) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.