Jump to content

scule


printul77700

Recommended Posts

Pai daca mai continui asa, sa pacalesti si sa prostesti clientii cred ca iti iei ban pana la urma. :lol:

 

 

Dovezi, vreau dovezi..... vorbe in vant ca deobicei. Nu sti decat sa ei lume peste picior si mai ai si pretentii de informatii de parca sunt obligat sa ti le dau, pune mana si mai rascoleste un pic google :) , chiar asa le vrei pe toate in gura ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai daca mai continui asa, sa pacalesti si sa prostesti clientii cred ca iti iei ban pana la urma. :lol:

 

 

Dovezi, vreau dovezi..... vorbe in vant ca deobicei. Nu sti decat sa ei lume peste picior si mai ai si pretentii de informatii de parca sunt obligat sa ti le dau, pune mana si mai rascoleste un pic google :) , chiar asa le vrei pe toate in gura ?

 

Pai nu esti obligat, insa vinzi un serviciu si lumea vrea sa stie daca este posibil sa isi distruga masina sau nu.

Nu te-a intrebat nimeni date exacte ci am cerut sa dai niste explicatii elementare despre cum se poate creste puterea la un motor aspirat.Daca tu te-ai apucat de ciptuning fara notiuni elementare nu inseamna ca se vor apuca si altii numai dupa ce citesc pe un forum...

Problema este ca distrugi masinile oamenilor si mai vrei si bani pentru asta.Cei care se pricep, treaba lor, isi asuma riscul.

Sunt insa o gramada de oameni care nu se pricep si cred toate balivernele pe care le insiri aici.Cand se strica ceva scump este deja prea tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Cand un posibil client ma va intreba ii voi raspunde cu cea mai mare placere, dar atata timp cat unu ca tine ma intreaba..... pas.....

 

Nu crezi ca faci niste afirmatii nefondate? "sa pacalesti si sa prostesti clientii"

Link to comment
Share on other sites

Nu crezi ca faci niste afirmatii nefondate? "sa pacalesti si sa prostesti clientii"

 

Deloc.Esti in stare sa explici fenomenul?Nu.

Nu ma intereseaza ca explici tu in particular nu stiu cui.

Explica aici sa citeasca toti daca esti capabil.

 

 

oricum poti spune ce vrei pana la urama esti un biet capsunar...

 

 

Capsunar, necapsunar nu profit de pe urma oamenilor naivi asa cum faci tu.Nu ma pretez la asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca esti penibil !!! nu ai observat ca nici siteul celor cu care colaborez nu am vrut sa ti-l dau? daca l-ai aflat foarte bine, dar nu de la mine. Tie nu iti ofer nici un detaliu referitor de serviciile pe care le ofer, pentru ca nu meriti, esti rautacios, ironizezi, te distrezi etc
Link to comment
Share on other sites

Intr-un final o sa pun si noua e vreo 900de lei la 1400 cat a fost electroventilatorul asta e, dar de ar fi de acolo, din acest motiv intreb, daca o alta piesa poate cauza acest simptom

Scoate mufa de la valva. Daca este buna trebuie sa ramana inchisa si furtunele de iesire trebuie sa fie reci. Daca nu sunt reci inseamna ca scapa si ai nevoie de alta.

Link to comment
Share on other sites

Nu am aflat firma deoarece nu ma obosesc sa intreb.Trebuia sa existe link-ul in oferta ta.

Probabil sunt niste "nimeni" si iti este rusine sa faci link-ul public.

Sunt rautacios, ma distrez, ironizez,...vrei sa spui ca nu sunt prost sa iti ascult povestile.

ps

 

Este ora 3.47am. :)

Probabil esti disperat rau de inca stai la povesti cu mine, sa ma convingi...

Edited by Bavaria
Link to comment
Share on other sites

defapt azi :lol:

 

Pai incerci sa convingi lumea ca stii ce faci.Incerci sa convingi oamenii sa isi faca ciptuning deoarece vor beneficia de crestere de putere, de consum scazut.

Sper ca nu am uitat nimic. :)

 

 

asa si? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Da, te-ai prins. :)

Sa iti spun un mic "secret".Chestia cu capsunile si cu incepatorul avansat le-am pus intentionat, sa rada toti handicapatii si toti mitocanii, sa se simta bine.Adica, uite si ala ce fraier este, este la capsuni.Ce smecher sunt eu deoarece nu sunt la capsuni. :lol:

Acum poti sa razi pe cinste.

Revenind, ai gasit ceva pe google despre cum se poate face ciptuning la motoare aspirate sau nu esti in stare nici sa cauti?

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca sunt chiar tampenii.Multe sunt, insa nu toate.

Cand este vorba de ciptuning sunt serios insa deoarece nu inghit prostelile astea de la oameni care nu au nici o calificare in domeniu si isi bat joc de masinile oamenilor.Asa cum esti tu de exemplu. :)

 

ps

 

Nu imi place sa corectez pe nimeni deoarece mi se pare penibil, insa tu esti agramat rau.Tampenii, cu doi de i.

Auzi, tu ai 8 clase?Serios te intreb.

Edited by Bavaria
Link to comment
Share on other sites

Vai da ce grijuliu esti, saracii oameni care si-au facut resoftare la mine.... cum de i-ai lasat? :)

 

Ma bag la somn ca m-am saturat sa stau la vorba cu unu care e intretinut de mamica si taticu. Ciao !!!

 

 

pai oi fi si obligat acum sa scriu gramatical, oi fi la scoala...

 

 

ps: ai vrea tu sa ai scoala mea :lol: :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Ma bag la somn ca m-am saturat sa stau la vorba cu unu care e intretinut de mamica si taticu. Ciao !!!

 

Neah, nu ai nimerit nici aici.Poti sa mai stai de vorba cu mine deoarece imi castig singur banii si nici nu insel pe nimeni cand fac asta. :)

 

 

ps: ai vrea tu sa ai scoala mea :lol: :) :D

 

Asta este o gluma de prost gust. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.