Jump to content

Bmw 330i M-Paket


AR-79-DOC

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FrumoasĂŁ maÂşina, o Âştiu de pe autovit. Ai verificat-o ĂŽnainte sĂŁ o cumperi?

ªtiu cã-i lipseau câteva elemente În partea din faÞã.

 

L.E: Acum am citit tot ce ai scris, deci a fost lovitĂŁ.

Edited by Allex
Link to comment
Share on other sites

Am sa-i dau emblema cu m jos nu am avut timp ca deabia marti seara am luat-o. Mai am nevoie de niste plastice prin fata dar e ok ma bucur ca nu au fost afectate lonjeroane si contraaripi. Saptamina viitoare o duc la un thinichigiu bun se o trega la linie ca nu sta nicicum fata la ea. Iar rotile nici mie nu-mi plac le voi schimba dar sa mai strang bani.
Link to comment
Share on other sites

FrumoasĂŁ maÂşina, o Âştiu de pe autovit. Ai verificat-o ĂŽnainte sĂŁ o cumperi?

ªtiu cã-i lipseau câteva elemente În partea din faÞã.

 

L.E: Acum am citit tot ce ai scris, deci a fost lovitĂŁ.

A fost dar nu tare, numai ca a fost facuta pe viteza. ii lipseste : scut motor conductele de linga proiectoare ce duc aeru la discuri, claxoane, vas spalator parbriz si farurile sunt noi dar ceva chinezisme. ea cred ca a avut xenon ca i-am gasit intr-o usa un spalator de far. Daca am sa gasesc la un pret rezonabil am sa-i iau si doua faruri originale cu xenon. Am sai fac poze cu un aparat foto mai calumea ca asta e de la lucru (lucru la o statie ITP) si nu trebuie sa se vada prea bine masinile in poza. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu, eu nu am luat-o de la proprietar ci de la un prieten de-al lui. Pe talon , si pe civ prim proprietar si unic in romania este All Cargo Express srl Timisoara. Tipul de la care am luat-o imi rezolva cu firma actele necesare pt transcriere (factura, certificat fiscal). Si eu as fi curios sa ii aflu istoria dar nu prea stiu cum.
Link to comment
Share on other sites

Masina a fost luata de un prieten de pe forum , e ok masina am condus-o si merge super ok.A fost lovita usor frontal de primul proprietar dar nu tare , doar proptita usor.Ma gandeam intr-o vreme inainte de criza sa o iau eu. :) Sa o stapanesti sanatos oricum ! Edited by 22WTF
Link to comment
Share on other sites

frumoasa si fortzoasa :) pune`i xenon , apropo cat iti ia in oras?

Inca sigur nu sriu ca nu i-am facut consumu la pompa , dar la un combinat calculatoru imi arata 12,3. Xenon am sa-i pun numai sa mai string ceva bani.

 

Masina a fost luata de un prieten de pe forum , e ok masina am condus-o si merge super ok.A fost lovita usor frontal de primul proprietar dar nu tare , doar proptita usor.Ma gandeam intr-o vreme inainte de criza sa o iau eu. :lol: Sa o stapanesti sanatos oricum !

Oricum se vede ca nu a fost lovita tare, chestia e ca a fost reparata naspa. Trebuie sa vrific cumva si kilometrii ca mi se par batator la ochi de putini 95000km.

Link to comment
Share on other sites

Oricum se vede ca nu a fost lovita tare, chestia e ca a fost reparata naspa. Trebuie sa vrific cumva si kilometrii ca mi se par batator la ochi de putini 95000km.

 

Am vazut acum cateva minute masina, intradevar reparatia se putea face mult mai bine. In rest arata bine masina, in schimb nu-mi place cum arata spatele, prea e lasat jos. Fata e mult mai inalta. Arunca un ochi si pe la suspensii, ceva nu-i in ordine acolo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.